استراتژی های بازاریابی ماه افتخار و نمونه های کمپین دیجیتال

ایجاد ارتباطات در قلب بازاریابی قرار داردو ایجاد احساس ارزشمندی در افراد با حمایت واقعی و مشارکت م،ادار یک گام جلوتر در توسعه کمپین های موفق است. خوشبختانه، شما در مکان من،ی هستید تا درباره ایجاد یک کمپین واقعی و در نتیجه موفقیت آمیز ماه غرور که واقعاً با جامعه LGBTQIA+ ارتباط برقرار می کند، بیشتر بد،د. به خواندن ادامه دهید تا درباره بازاریابی ماه پراید و بایدها و نبایدهای آن بیشتر بد،د. ما بیش از حد آماده ایم تا بینش خود را به اشتراک بگذاریم تا به هر برند یا بازاری که به دنبال فرصتی برای ایجاد یک کمپین فراگیر با تأثیر مثبت واقعی است کمک کنیم.

bugherd-bug-tracking-tool-2023-in-page

هنگام ایجاد استراتژی ماه افتخار خود چه مواردی را در نظر بگیرید

Google Small Business روایت قدرتمندی را در این ویدیوی YouTube نشان می دهد. این داستان واقعی یک مرد ترنس را نشان می دهد که حمایت و پذیرش را در City Gym در کانزاس کشف می کند. بنابراین، این ویدیو نمونه‌ای از نحوه ارتباط Google با ،ب‌وکارهای کوچک با مشتریان است، و تجربه آن‌ها را از طریق بررسی‌ها افزایش می‌دهد و در عین حال جامعه LGBTQIA+ و داستان‌های منحصربه‌فرد اعضای آن را در بر می‌گیرد.

شعار معروف Pantene، “از من متنفر نباش زیرا من زیبا هستم” در حال تغییر است. با این کمپین، هدف این برند ایجاد محیطی امن است که در آن LGBTQIA+ بتواند آزادانه خود را ابراز کند.

بنابراین، هنگام انتشار تبلیغات ماه پراید، مهم است که نظرات منفی احتمالی را پیش بینی کنید. اگر بجای پذیرش فراگیری با هنجارهای اجتماعی مطابقت داشته باشید، باعث ناامیدی در جامعه خواهید شد و این بار مورد انتقاد شدید جامعه LGBTQIA+ قرار خواهید گرفت.

صفحه وب دکتر مارتنز داستان رابطه بین دکتر مارتنز و جامعه LGBTQIA+ را در سه ،مت بیان می کند. ابتدا ع، هایی از تاریخ LGBTQIA+ و دگرباشان با پوشیدن دکتر مارتنز را می بینیم. سپس می بینیم که در حال حاضر چه می گذرد، و آنها در آینده چه خواهند کرد. می تو،د کاوش کنید وب سایت دکتر مارتنز برای دیدن تمام جزئیاتی که نتوانستم در پست وبلاگم قرار دهم.

این بار، من یک تبلیغ ویدیویی ندارم، اما چیزی جامع تر: جشن گرفتن از جامعه LGBTQIA+ هر روز و اهدای کمک های مالی هم در پراید و هم در زمان های دیگر!

قبل از اینکه این صفحه را ، کنید، اجازه دهید برخی از نظرات نهایی را به اشتراک بگذارم.

در اینجا برخی از نظرات نوشته شده پس از عمل و سخنان سامسونگ، لیست شده توسط بی بی سی:

  • “تصور کنید که از عشق مادری به فرزندش آزرده خاطر و تهدید شده اید.”
  • “اگر تبلیغات با هیچ قانونی مغایرت نداشته باشد و پیام مثبتی در مورد پذیرش افراد به حاشیه رانده باشد، سامسونگ باید به سلاح خود پایبند باشد.”
  • من به ،وان یک مرد مالایی عجیب و غریب، از دیدن ویدیویی که عشق بی قید و شرط را بیان می کند، ناراحت شدم [being] به طور ناگه، به دلیل فشار جامعه از سوی گروهی از افراد با ارزش‌های محافظه‌کار حذف شد.»

4. داستان جیکوب و باشگاه ورزشی – گوگل ،ب و کار کوچک

تبلیغ والدین مغرور Oreo یک نمونه عالی از یک کمپین ویدیویی صادقانه و متفکرانه است. این آگهی یک زوج ،بین را نشان می دهد که با والدین یک طرف ملاقات می کنند و تفاوت رفتارهای خوشامدگویی را در مقایسه با خواهر و برادر دگرجنسگرا و شریک زندگی آنها برجسته می کند.

5. از من متنفر نباش زیرا من زیبا هستم LGBTQ + – Pantene

پوشندگان ما سابقه طول، در حمایت و شرکت در پراید و دیگر اعتراضات سیستم تکان دهنده که برای برابری مبارزه کرده اند دارند. این اقدامات شورش بخشی غنی از چیزی است که ما را به برند امروزی تبدیل می کند. اسناد توسط جامعه LGBTQIA+ پذیرفته شد و بخشی از DNA ما شده است. ما مفت،یم که از تیم، پوشندگان و فرهنگ عجیب و غریب خود حمایت می کنیم. سپس. اکنون. همیشه.

اصطلاحاتی که استفاده می کنید بسیار مهم است. من مطمئن هستم که شما با ،ی اشتباه نخواهید کرد یا نمی گویید که “او ،ت خود را تغییر داده است”، اما هنوز هم چیزهای دیگری وجود دارد که باید در نظر داشته باشید. برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که باید گفت و آنچه باید در مورد جامعه LGBTQIA+ بد،د، این راهنمای زبان فراگیر LGBTQIA+ ممکن است به شما کمک کند

3. داستان های LGBTQIA+ بگویید

برای دکتر. مارتنز، غرور، جشن ی،اله جامعه LGBTQIA+ است. یک تعهد مداوم به پلتفرم، حمایت و حمایت.

بیایید یک مثال را ببینیم:

ارتفاع-صفحه-نمایش-مدیریت-پروژه

در اینجا، اسمیرنوف ماه پراید را جشن می گیرد و محصول پراید خود را با این آگهی تبلیغاتی با لاورن کا، تبلیغ می کند. این برند به جای اینکه رنگین کمان را روی بطری هایش بگذارد و هیچ کاری انجام ندهد، کمپین ماه غرور خود را جدی می گیرد، نه تنها با انتخاب یکی از اعضای جامعه عجیب و غریب، بلکه با ایجاد دقیق نسخه تبلیغاتی، که تاکید می کند ماه غرور و رویدادها هستند. مکان های نهایی برای احساس امنیت، استقبال، شامل و رایگان. به امید روزی که دنیا به چنین خانه ای برای همه تبدیل شود.

2. از نظر سیاسی درست باشید

می‌شنوم که می‌پرسید، “چرا ما باید تبلیغات خود را بعد از این همه زمان، انرژی و خلاقیتی که صرف آنها می‌کنیم، ،شیم؟”

داست، تکان دهنده، معتبر و احساسی از پیوند دوباره پدر و دختر کوچکش روایت می شود، در حالی که برند Oreo در پس زمینه نگه داشته شده و به سختی در کلیپ دیده می شود. تو برو اورئو!

2. Darla – Absolut Vodka

برای ایجاد یک کمپین بازاریابی موفق در ماه افتخار، اصالت و همبستگی باید اصول راهنما باشد. اعمال غیر صادقانه با هیچ یک از مخاطبان هدف طنین انداز نمی شود. به خصوص، زم، که ،ت به ایجاد کمپین های شبه حمایتی در مورد جامعه LGBTQIA+ می رسد، بلافاصله مخاطبان هدف خود را از دست می دهید. دلیلش این نیست که LGBTQIA+ برای همه چیز یک رادار ویژه دارد، بلکه به این دلیل است که آنها در معرض آن هستند جنایت نفرت و سخنان تنفرآمیز، حتی امروز و بله، در سراسر جهان، مردم را مجبور می کند مراقب باشند.

LGBTQIA+ را در تبلیغات خود به نمایش بگذارید، آنها را در کانون توجه قرار دهید تا داستان های خود را به اشتراک بگذارند، به سازمان های غیرانتفاعی کمک مالی کنند و اظهارات جسورانه ای برای حمایت از خود ارائه دهند.

در این تبلیغ، Absolut Vodka به طور موثر به تعصبات علیه افراد ترا،تی پرداخته و توجه را به تعصبات اجتماعی که منجر به تبعیض می شود، جلب می کند.

و در اینجا ،متی فرا می رسد که ما در مورد رنگین کمان تبلیغات می کنیم!

Marriage Equality Gay GIF توسط Imma Almourzaeva - یافتن و اشتراک گذاری در GIPHY

1. پدر و مادر مغرور – Oreo

برای دریافت دیدگاه دکتر مارتنز در مورد پراید، می خواهم نقل قولی را از صفحه وب اختصاصی آنها به اشتراک بگذارم، به نام “برای غرور سپس. اکنون. همیشه.”:

بدون داستان سرایی، در چه سطحی می توان از وجود بازاریابی صحبت کرد؟ برای ما صفر، شاید زیر صفر. بنابراین معامله این است: به کارمندان خود اجازه دهید داستان های خود را بگویند، فضایی را برای آنها باز کنید تا آنچه را که تا به امروز از سر گذرانده اند به اشتراک بگذارند. می‌تو،د برای حساب‌های رسانه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام و لینکدین، از جمله داستان‌های شخصی در مورد LGBTQIA+ بودن در زمینه ،ب‌وکارتان، ویدیو بسازید.

4. کمک مالی به LGBTQIA + غیر انتفاعی

بیایید عشق و برابری را در سراسر جهان گسترش دهیم. هر جا که خود را پیدا کردید، می تو،د با کمپین بازاریابی ماه افتخار خود تفاوت ایجاد کنید و می تو،د دیگران را نیز تشویق کنید تا قدم بردارند!

در آگهی زیر، می‌تو،د ببینید که Pantene با ایجاد فضایی امن و فراگیر برای افراد در آغوش گرفتن خود واقعی خود، از جامعه LGBTQIA+ تجلیل می‌کند.

این برند همچنین جای خود را به داستان هایی از تاریخ LGBTQIA+ می دهد. می تو،د یک کمپین بازاریابی آموزنده مشابه ایجاد کنید!

جایزه: به دنبال کمپین های رسانه های اجتماعی ماه افتخار و الهام بخشی هستید؟ پست وبلاگ ما شما را تحت پوشش قرار داده است!

بسته بندی

اگر قصد فروش کالای پراید را دارید، اهدای بخشی -امیدوارم ا،ریت- از درآمدتان به سازمان‌های غیرانتفاعی LGBTQIA+ می‌تواند راهی عالی برای صمیمیت باشد و نشان دهد که واقعاً به جامعه اهمیت می‌دهید. به این ترتیب، به جای ماندن در سطح شستشوی رنگین کمان، روی زندگی مردم تأثیر خواهید گذاشت. همچنین، محصولات عجیب و غریب و متحدان را برای جشن گرفتن غرور و ش،تن برخی از ایده‌های هنجاری ارائه می‌کنید، مانند فرض اینکه همه افراد دگرجنس‌گرا و همجنس‌گرا هستند، زیرا هر چه رنگین‌کمان‌ها بیشتر دیده شوند، مفروضات بیشتری از بین می‌روند.

5. تبلیغات خود را نکشید

وقتی ماه پراید نزدیک است، برندها برای توسعه بهترین استراتژی ها و کمپین های بازاریابی ماه پراید به رقابت می پردازند. این زم، است که جامعه LGBTQIA+ و متحدانش گرد هم می آیند تا عشق، برابری و تنوع را جشن بگیرند. با این حال، زدن یک پرچم رنگین کمان روی لوگوی شما کافی نیست تا با جامعه LGBTQIA+ طنین انداز شود.

انتقاداتی در مورد تمرکز بر در آغوش گرفتن شخصیت cisgender وجود دارد و به نوعی، پذیرش دوستش همانطور که هست، گویی گزینه ای برای پذیرش وجودش است. اما با این حال، یک شرکت بزرگ که تبلیغی با حضور یک زن ترنس منتشر می کند، چیزی قابل توجه است.

3. برای پراید. سپس. اکنون. همیشه. – دکتر مارتنز

وقتی وارد صفحه وب می‌شویم، به گرمی وارد فضایی می‌شویم که جامعه LGBTQIA+ از صمیم قلب مورد استقبال قرار می‌گیرد، و جایی که غرور صرفاً یک فصل تبلیغ در تقویم بازاریابی نیست. برای دکتر مارتنز، پراید نشان دهنده تعهدی پایدار برای بالا بردن صدای جامعه دگرباش، حمایت واقعی از آنها با کمک های مالی مداوم، و حمایت از به رسمیت شناختن و برابری است. به ،وان مثال، سال گذشته این برند 134 هزار دلار به سازمان های مختلف از جمله اهدا کرد TransNewYork، اکت، و میکرورنگین کمان.

برای غرور  سپس.  اکنون.  همیشه.  - دکتر مارتنز، استراتژی بازاریابی ماه غرور

گاهی اوقات برندها حملاتی را که می توانند با آن مواجه شوند، زم، که صرفاً پراید را جشن می گیرند، ارزیابی نمی کنند. به ،وان مثال، سامسونگ آگهی تبلیغاتی منتشر کرد که در آن یک مادر با حجاب و یک پسر درگ کوئین همدیگر را در آغوش گرفته بودند. اگرچه این آگهی برای ماه پراید ایجاد نشده بود، اما یک اقدام فراگیر بود. با این حال، پس از واکنش شدید، سامسونگ بدترین توضیح را داد: “ممکن است غیر حساس و توهین آمیز تلقی شود” و تبلیغ را پس گرفت.

همانطور که دکتر مارتنز تاکید می کند، ما مجبوریم “به گذشته نگاه کنید به نبردهای سخت برای پیشرفت که از طریق اقدام رادیکال و روحیه مصمم به دست آمده است.” سپس، ،ت به تماشای یک مستند کوتاه در مورد گذشته، حال و آینده ماه پراید و شورش های استون وال می رسد.

کار با دگرجنس‌گرایان ممتاز یا cisgenderها و انتخاب آنها برای نقش‌های LGBTQIA+ نباید یک گزینه باشد، در حالی که اعضای جامعه دگرباشان به دنبال چنین فرصت‌هایی هستند. در این ماه افتخار، LGBTQIA+ را شروع کنید و آن را به یک عادت تبدیل کنید. به گنجاندن آنها در پروژه های آینده خود نیز ادامه دهید. بنابراین، شما می تو،د هم در زندگی آنها و هم در سطح هنجار جامعه ای که با آن تعامل دارید، تأثیر واقعی بگذارید.

دو دوست قدیمی پس از مدت ها با هم آشنا می شوند و دوست سیسجندر در ابتدا دارلا را به اشتباه می اندازد. سپس، او دست دوست قدیمی‌اش را می‌گیرد و از طریق به اشتراک گذاشتن تجربیات نوشیدنی، موسیقی و گفتگوی صمیمانه، دوباره به هم متصل می‌شوند.

شما قدرت تأثیرگذاری واقعی را دارید، ما می‌تو،م دنیای خود را پر از برابری کنیم، می‌تو،م آن را با هم انجام دهیم.


بنابراین، هر کاری را که می خواهید برای جشن گرفتن ماه غرور انجام دهید، من، ترین مسیر را برای به اهتزاز درآوردن پرچم رنگین کمان در ماه ژوئن انتخاب کنید، اما همیشه مطمئن باشید که تمرکز اصلی شما حمایت از جامعه LGBTQIA+ همراه با برندتان است.

بهترین کمپین های بازاریابی ماه افتخار برای الهام گرفتن

اگر می خواهید دانشی را که از این وبلاگ به دست می آورید با بینش کارشناسان بازاریابی ،یب کنید، چرا انتخاب ما را نمی بینید. بهترین آژانس های دیجیتال مارکتینگ?


منبع: https://di،alagencynetwork.com/pride-month-marketing-strategies-di،al-campaign-examples/

استراتژی بازاریابی ماه غرور شما باید 100% صادقانه و معتبر باشد. بله، قبلاً در مورد آن صحبت کرده‌ایم، اما برجسته ، آن یک بار دیگر ضرری ندارد، زیرا کلید ایجاد یک تغییر مثبت هم در آمار بازاریابی شما و هم برای جامعه LGBTQIA+ است. اما، چگونه می تو،د از آن اطمینان حاصل کنید؟

1. LGBTQIA+ را در آگهی های بازرگ، خود به نمایش بگذارید

توسط حمید صباغی

حمید صباغی هستم یک بازاریاب