اینفلوئنسر مارکتینگ در پینترست بسیار آسان تر می شود

یک ،یدار رسانه پیشرفته این را کاملاً درک می کند. اما اگر مبتدی هستید، در اینجا یک چک لیست برای آماده سازی حساب فیس بوک خود برای ایجاد تبلیغات ارائه شده است کیمیاگر تبلیغات:

 1. یک کمپین «پسندیدن صفحه» با بودجه روزانه 10 دلار اجرا کنید. مطمئن شوید که تصویر تبلیغاتی خط‌مشی‌های فیسبوک را نقض نمی‌کند. هنگامی که پلتفرم تبلیغ را تأیید کرد و آن را با چند دلار راه اندازی کرد، به مرحله بعدی بروید.
 2. یک کمپین “تبدیل ها” را با خلاقیت های 100٪ تأیید شده اجرا کنید. اما اکنون از صفحه فرود استفاده کنید که در کمپین های واقعی از آن استفاده خواهید کرد. هدف این مرحله این است که بفهمید صفحه فرود شما من، است یا خیر.

اما برخی از مردم پلتفرم هایی مانند توییتر و اسنپ چت را نادیده می گیرند و بر این باورند که آنها به اندازه کافی بزرگ نیستند تا نتایج خوبی به همراه داشته باشند.

موارد را به صورت زیر ت،یم می کند:

 • مفهوم را توسعه دهید
 • بهینه سازی جستجو
 • اولین پیش نویس را بنویسید
 • ویرایش و صیقل دادن

به دنبال بهبود وبلاگ تجاری خود با محتوا هستید؟ آیا می خواهید بد،د چگونه پست های خود را برای دسترسی به افراد بیشتری برنامه ریزی و بهینه کنید؟

تبلیغات کار می کند.

اگر قصد دارید تبلیغات را از یک حساب جدید اجرا کنید، اولین کاری که باید انجام دهید این است که با “گرم ،” حساب جدید از وضعیت فوق جلوگیری کنید.

اگر اطلاع ندارید، «Idea Pins» چیزی شبیه به استوری اینستاگرام است، اما بی پایان است، ی،ی تاریخ انقضا ندارد. بسیاری از کاربران از آنها برای به اشتراک گذاری محصولات مختلف استفاده می کنند.

چرا ما اهمیت می دهیم: اگر بازاریابان میلیاردها دلار روی چیزی سرمایه‌گذاری کنند، احتمالاً بازده بالایی خواهند داشت.

چک لیست ایجاد محتوا: 17 مرحله برای ایجاد پست های وبلاگ با کارایی بالا [Infographic]

در هر صورت، سازنده می تواند یک لینک وابسته به محصول اضافه کند و برای هر اقدام هدفمند درصدی دریافت کند.

آب سرد یخ روی پوست جاری می شود.

شرکت های تجارت الکترونیک چگونه می توانند از این مزیت بهره مند شوند: Pinterest در حال ،ب درآمد از برخی از محتوای خود است. اگر یک برند دارای یک برنامه وابسته باشد، می تو،د اینفلوئنسرها را با سطح بالایی از تعامل پیدا کنید و همکاری را پیشنهاد دهید.

حساب های تبلیغاتی سرد، دوش های سرد یخ

این همان چیزی است که وقتی مدیر تبلیغات فیس بوک را باز می کنید تا به تبلیغات خود و آمار آنها نگاه کنید، اما یک پرچم قرمز می بینید که نشان می دهد دسترسی به تبلیغ شما محدود شده است.

قبل از راه‌اندازی کمپین، هر بار که می‌خواهید بفهمید صفحه فرود شما مطابقت دارد یا خیر، مرحله دو را طی کنید.

توییتر و اسنپ چت در سه ماهه گذشته میلیاردها دلار از تبلیغات ،ب ،د

به ،وان مثال، درآمد اسنپ چت 116 درصد رشد کرد. توییتر ۷۴ درصد رشد داشته است.

خوب، هر دو شرکت اخیرا گزارش های سه ماهه ای منتشر ،د که نشان می دهد چقدر “کوچک” هستند:

به همین دلیل است که پلتفرم اعلام شد که “Idea Pins” اکنون برای ،ید در دسترس خواهد بود.

تنها چیزی که پینترست از شما می خواهد زم، که در وب سایت آنها وقت می گذر،د به آن فکر کنید ،ید است!

این یک فصل رشد است: اعداد در طول سال به طور قابل توجهی افزایش یافته است. به ،وان مثال، درآمد اسنپ چت 116 درصد رشد کرد. توییتر ۷۴ درصد رشد داشته است. هر دو پلتفرم در مقایسه با سال گذشته شاهد رشد دو رقمی کاربر فعال روزانه هستند.

این همان چیزی است که وقتی مدیر تبلیغات فیس بوک را باز می کنید تا به تبلیغات خود و آمار آنها نگاه کنید، اما یک پرچم قرمز می بینید که نشان می دهد دسترسی به تبلیغ شما محدود شده است.

اگر کمپین تبلیغاتی تایید نشده باشد، مشکل از صفحه فرود است.

شما باید برای حساب خود شهرت ایجاد کنید.

برای جزئیات بیشتر اینفوگرافیک را بررسی کنید.

چک لیست ایجاد محتوا: 17 مرحله برای ایجاد پست های وبلاگ با کارایی بالا.
منبع: https://rgray.io/blog/influencer-marketing-get-easier-on-pinterest/

اگر تأیید شد، چند دلار دیگر ،ج کنید و به اجرای کمپین ها ادامه دهید.

Pinterest در حال راه اندازی یک ویژگی جدید برای ایجاد همکاری بهتر با اینفلوئنسرها، نحوه گرم ، حساب تبلیغاتی فیس بوک برای جلوگیری از مسدود شدن آن، نتایج درآمدی برجسته از اسنپ چت و توییتر، 17 مرحله برای دنبال ، برای ایجاد محتوایی است که به افراد بیشتری دسترسی پیدا کند، و موارد دیگر. اطلاعات بیشتر از دنیای دیجیتال مارکتینگ در ،مت جدید ما از بینش و خلاصه اخبار بازاریابی هفتگی RGray.

 • ویژگی جدید پینترست که هم برندها و هم اینفلوئنسرها را از آن سود می برد. در مورد چیست؟ برای جزئیات، خلاصه را بررسی کنید.
 • بدترین چیزی که می تواند در فیس بوک Ads Manager رخ دهد، محدود ، دسترسی به کمپین های تبلیغاتی شما است. خلاصه را بخو،د تا بفهمید چگونه حساب خود را قبل از راه اندازی بهترین کمپین های خود گرم کنید.
 • ما هرگز نباید اسنپ چت و توییتر را کوچک بنامیم. خلاصه را باز کنید و با مشاهده نتایج تکان دهنده درآمد در سه ماهه آ، شگفت زده شوید.
 • اینفوگرافیکی را که برای شما ایجاد کرده‌ایم ببینید تا 17 مرحله را دنبال کنید تا یاد بگیرید چگونه محتوای بهینه‌سازی بهتری بسازید.

اینفلوئنسر مارکتینگ در پینترست بسیار آسان تر می شود

Pinterest اعلام کرد که

اساساً مانند این است که سیگنال خاصی به فیس بوک ارسال کنید مبنی بر اینکه شما کاربر خوبی هستید و قرار نیست از تبلیغات سوء استفاده کنید.

وقتی به تبلیغات در بازاریابی فکر می کنیم، بلافاصله به فیس بوک و گوگل فکر می کنیم.

ایده ازدواج با پین محصول: با این نوآوری، Pinterest به سازندگان اجازه می دهد تا محصولات را در “Idea Pins” خود بر،ب گذاری کنند. اگر پدیدآورنده با برندی که محصول را در اختیار دارد شریک باشد، آنگاه برند می‌تواند بر،ب را تأیید کند و «پین ایده» با علامت خاصی نشان می‌دهد که سازنده با برند شریک است.

اینفوگرافیک مراحل موفقیت را برای شما آماده کرده ایم.

توسط حمید صباغی

حمید صباغی هستم یک بازاریاب