دانستنی های جالب درباره موبایل ترفندهای جالب با گوشی موبایل سلام

در این مجموعه سخنان زیبای و جملات آموزنده بزرگان جهان را در مورد عشق و زندگی گردآوری کرده ایم که در کنار این جملات عکس نوشته های زیبا هم از سخنان آموزنده بزرگان دانستنیهای عجیب قرار داده ایم. بنابراین زمانی تاثیر سخنان بزرگان و تجربیات موفق دیگران در زندگی شما مشهود می گردد که به آن ها عمل کنید. برخی از این نکات حتی به عنوان نکات آموزنده می تواند برای استفاده بهینه از موبایل های هوشمند مناسب باشد.

  • این خفاش بومی میانمار و تایلند بوده و در معرض خطر انقراض می باشد.
  • با توجه به واردات مستقیم شرکت ، موبایل سلام دارای انبار گسترده ای وسیع از قطعات و تجهیزات به روز موبایل و تبلت است،که می توانید این قطعات را با بهترین قیمت و کیفیت سفارش دهید.
  • آیا میدانید…بیشتر وزن مغز انسان را آب تشکیل می دهد.
  • متن های کوتاه پند آموز می توانند درس ها و تجربه های بزرگی را در مورد زندگی به شما بیاموزند همچنین مطالب زیبا و آموزنده در انواع مضامین مختلف و جالب نوشته شده اند.
دانستنی های جالب درباره موبایل ترفندهای جالب با گوشی موبایل سلام

ـ کره مریخ با سرعت۲۴۰کیلومتردر ساعت به دور خورشید می گردد. ـ دندان انسان چندین برابر از صخره محکمتر و سخت تر است. ـ انسان بالغ روزانه به هنگام کارهای سخت ممکن است تا ۱۵ لیتر عرق کنند. ـ یک چهارم خاک روسیه در طول سال پوشیده از برف است. ـ قاره کوچک استرالیا دارای بزرگترین منبع بوکسیت یا هیدروکسیدآلومینیوم در جهان است. ـ اگر در یک سال هیچ یک از نسلهای یک جفت مگس نر وماده از بین نروند ، حجم مگسهای متولد شده با حجم کره زمین برابر میشود.

معاون رییسی: رئیس جمهور اجازه افزایش قیمت بنزین را نمی دهد

ـ زرافه همواره ایستاده وضع حمل می‌کند و نوزادش از فاصله 180 سانتیمتری به زمین میافتد. ـ نور خورشید فقط تا عمق 400 متری آب دریا نفوذ می‌کند. ـ وسعت و عرض کهکشان راه شیری حدود 70 هزار سال نوری است. ـ گربه وسگ هر کدام 5 گروه خونی دارند و انسان 4 گروه. ـ شتر در هنگام تشنگی میتواند 95 لیتر آب را در کمتر از 3 دقیقه بنوشد .

شما آرام می شود به این دلیل که صدای آبی که اطراف نوزاد در شکم مادر است را برایش تداعی می کند، در ضمن این یکی ازدلایلی است که چرا صدای ساحل دریا به انسان آرامش می دهد. تنها قسمتی از بدن که خون ندارد قرنیه و عدسی چشم است. تعداد افرادی که در اثر گزندگی زنبور میمیرند بیش از افرادی است که در اثر مار گزندگی میمیرند. چسبندگی پفک براساس تحقیقات تا هفت بار مسواک هم تمیز نمی شود و موجب بی اشتهایی می شود و آمار مصرف پفک در ایران روزانه هر نفر 2 عدد می باشد. کپی و بازنشر مطالب و یا بخشی از یک مطلب سایت سماتک ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد .

تا سال 2007 برده داری در موریتانی قانونی بود حتی هنوز هم 1 تا 4٪ از جمعیت این کشور به عنوان برده زندگی می کنند. کوچکترین پستاندار جهان، خفاش خوک بینی کیتی است که تقریبا اندازه ی یک سکه آمریکایی است. این خفاش بومی میانمار و تایلند بوده و در معرض خطر انقراض می باشد. استفاده از مطالب مجله آرگا تنها با ذکر نام و درج لینک فعال به مطلب مجاز است. ـ قطب جنوب از طبقات یخ تشکیل شده است وتنها نقطة جهان است که درآن زمین خشکی وجود ندارد.

سلول‌های خورشیدی شفاف با طول عمر ۳۰ ساله!

درتمام انسانهای کره زمین ۹۹٫۹ % شباهت ژنتیکی وجود دارد. تمامی پستانداران به استثنای انسان و میمون کور رنگ میباشند. استفاده از مطالب سایت کوکا در سایت های خبر خوان و دارای آی فریم نیز اکیدا ممنوع است. گل لاله– نام زنجبیل که یکی از بهترین گیاهان دارویی می باشد در کتاب مقدس، قرآن مجید و تلمود آورده شده است. آتش سایه دارد؟– شیشه یک مایع است و اگر دقیق تر بخواهیم بگوییم زمانی که شیشه در حالت بین جامد و مایع قرار بگیرد غیر فعال می شود. اما شیشه مذاب همیشه دارای حالت مایع لاستیک شکل است.

مطالب ایجیگا بصورت خودکار از شبکه‌های اجتماعی و سایت‌های منتخب جمع‌آوری می‌شود؛ لطفا در صورت مشاهده مطلب خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران، ما را از طریق ارتباط با ما در جریان قرار دهید. ـ مغز انسان بیش از سایر اعضای بدن کار میکند وبیش از۲۰% از انرژی بدن را مصرف می کند. آیا میدانید…بیشتر وزن مغز انسان را آب تشکیل می دهد. ـ خودرو در سرعت 40 تا 55 کیلومتر در ساعت کمترین سوخت را مصرف میکند. اولین اسمارت فون مجهز به لنز دوربین در سال 2000 در کشور چشم بادامی ها به جهان معرفی شد.

بهترین عکس نوشته های علمی و جالب و بنبک

هر چند در حال حاضر میزان فروش موبایل این برند از برخی برندها پایین تر آمده است اما اپلی ها همیشه و همه جا هستند. استفاده از موبایل اپل در ایران نیز بسیار شایع شده است و افراد زیادی در ایران از این مدل از اسمارت فون ها برای پیش برد کارهای روزانه خود بهره می برند. انسان مشتاق دانستن و شگفت‌زده شدن است… جملات آیا میدانید کوتاه و دانستنی‌های مفید و مختصر شما را شگفت زده خواهد کرد. مطالعه دانستنی های علمی سبب می شود که اطلاعات عمومی بالا برود و با حقایق جالبی آشنا شوید . این مطلب از سرگرمی نمناک را از دست ندهید تا با جالب ترین حقایق علمی آشنا گردید.

توسط حمید صباغی

حمید صباغی هستم یک بازاریاب