چگونه نرخ تبدیل را با محتوای ویدیویی در سال 2023 افزایش دهیم

به یاد داشته باشید که ،اصر مختلف کمپین های ویدیویی خود را آزمایش کنید تا ببینید چه چیزی با مخاطبان شما بهترین کار را می کند و از ابزارهایی مانند Google Analytics و Crazy Egg برای اندازه گیری نتایج استفاده کنید. با کمی تلاش می تو،د کمپین های بازاریابی ویدیویی خود را به سطح بالاتری ببرید!


منبع: https://di،alagencynetwork.com/،w-to-increase-conversion-rates-with-video-content/

در اینجا چند نکته برای استفاده از ویدیو برای افزایش نرخ تبدیل آورده شده است.

 • از ویدیو در صفحه فرود خود استفاده کنید. یک ویدیو در صفحه فرود شما می تواند نرخ تبدیل را تا 80٪ افزایش دهد.
 • از یک تصویر کوچک جلب توجه استفاده کنید. این به ویدیوی شما کمک می کند تا در فید شلوغ برجسته شود.
 • مطمئن شوید که ویدیوی شما به مخاطبان شما مرتبط است. ویدیوی شما باید در مورد چیزی باشد که مخاطب هدف شما به آن اهمیت می دهد. همچنین باید جذاب باشد و ارزش ارائه دهد. اگر ویدیوی شما این کارها را انجام ندهد، بعید است بینندگان را به مشتری یا مشتری تبدیل کند.
 • ویدیوی خود را کوتاه و دقیق نگه دارید. افراد بازه توجه کوتاهی دارند، بنابراین مهم است که ویدیوهای خود را کمتر از دو دقیقه نگه دارید. اگر مطمئن نیستید که ویدیوتان چقدر باید باشد، با چیزی کوتاهتر شروع کنید و ببینید بینندگان چگونه پاسخ می دهند. اگر تقاضا برای آن وجود داشت، همیشه می‌تو،د بعداً ویدیوهای طول،‌تری بسازید.
 • آن را از نظر بصری جذاب کنید. از تصاویر جذاب مانند گرافیک ویدئویی، اینفوگرافیک و تصاویر استفاده کنید. ممکن است بخواهید برخی از ابزارهایی را که می توانند به شما کمک کنند بررسی کنید یک ویدیو بسازید و برای کمپین های بازاریابی موفق محتوا ایجاد کنید.
 • برای سئو بهینه سازی کنید. کلمات کلیدی مرتبط را در ،وان و توضیحات ویدیوی خود بگنج،د تا افرادی که آن عبارات را جستجو می کنند ویدیوی شما را به راحتی پیدا کنند.
 • مطمئن شوید که ویدیوی شما دارای یک فراخوان برای اقدام (CTA) واضح است. به بینندگان بگویید که می خواهید بعد از تماشای ویدیوتان چه کاری انجام دهند و انجام آن را برای آنها آسان کنید. این می تواند اشتراک در لیست ایمیل شما، بازدید از وب سایت شما یا حتی ،ید باشد. بدون CTA، افزایش نرخ تبدیل دشوار خواهد بود.
 • تست، تست، تست. همیشه ،اصر مختلف کمپین های ویدیویی خود را آزمایش کنید تا ببینید چه چیزی با مخاطبان شما بهتر عمل می کند. سپس، استراتژی بازاریابی ویدئویی خود را بر این اساس بهینه کنید.
استفاده از ویدئوها در بازاریابی
منبع: Unsplash

ابزارهای برتر برای اندازه گیری نرخ تبدیل و بهبود وب سایت ها

چند ابزار مختلف وجود دارد که می تو،د برای اندازه گیری نرخ تبدیل و بهبود وب سایت خود از آنها استفاده کنید.

 • تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل. Google Analytics ابزاری رایگان است که به شما امکان می دهد تبدیل ها و سایر نقاط داده مهم را ردیابی کنید.
 • ،tjar. این سرویس به شما امکان می دهد جلسات کاربران را ضبط کنید، بنابراین می تو،د نحوه تعامل آنها با وب سایت خود را مشاهده کنید. از این اطلاعات می توان برای بهبود تجربه کاربری و افزایش تبدیل استفاده کرد.
 • تخم مرغ دیوانه. Crazy Egg یک ابزار پولی است که نقشه برداری حرارتی و ضبط جلسه را ارائه می دهد که می تواند در درک نحوه تعامل کاربران با وب سایت شما مفید باشد.
 • بهینه. Optimizely یکی دیگر از خدمات پولی است که به شما امکان می دهد ،اصر مختلف وب سایت خود را A/B تست کنید تا ببینید چه چیزی بهترین کار را انجام می دهد.
 • آموزش پیش دانشگاهی. VWO طیف وسیعی از ویژگی ها، از جمله نقشه برداری حرارتی، تجزیه و تحلیل فرم، و تست کاربر را ارائه می دهد.

نمونه های کمپین ویدیویی

بازاریابی ویدئویی بخش مهمی از هر استراتژی بازاریابی آنلاین است. می تواند به شما در افزایش نرخ تبدیل و دستیابی به مخاطبان گسترده تری کمک کند.

در این پست وبلاگ، در مورد اینکه چگونه محتوای ویدیویی می‌تواند به شما در افزایش تبدیل‌ها کمک کند و نکاتی برای ایجاد کمپین‌های بازاریابی ویدیویی موفق بحث خواهیم کرد. ما همچنین به برخی از ابزارهای برتر برای اندازه گیری نرخ تبدیل و بهبود عملکرد وب سایت نگاه خواهیم کرد.

چه چیزی می تواند به افزایش نرخ تبدیل کمک کند

هنگامی که ویدیوی خود را ایجاد کردید، مهم است که آن را به طور موثر تبلیغ کنید. می تو،د این کار را با اشتراک گذاری آن در رسانه های اجتماعی و قرار دادن پیوندی به ویدیو در کمپین های بازاریابی ایمیلی خود انجام دهید. شما همچنین باید مطمئن شوید ویدیوی خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنید، به طوری که مشتریان بالقوه می توانند به راحتی آن را در هنگام جستجوی کلمات کلیدی مرتبط پیدا کنند.

چند نکته-استفاده-ویدئو-برای-نرخ های تبدیل
منبع: Unsplash

انواع ویدیوها

اگر به دنبال افزایش نرخ تبدیل در سال 2023 هستید، بازاریابی ویدئویی مک، عالی برای شروع است. با ایجاد محتوای ویدئویی جذاب و استفاده از یک استراتژی بازاریابی ویدئویی موثر، می‌تو،د تبدیل‌ها را افزایش دهید و سود نهایی خود را بهبود بخشید.

عوامل زیادی وجود دارد که می تواند به افزایش تبدیل وب سایت کمک کند. ایجاد محتوای ویدیویی جذاب یکی از ضروری ترین موارد است. عوامل دیگر عبارتند از:

 • ارائه مشوق ها. در ازای انجام اقدام مورد نظر، مانند کد تخفیف یا ارسال رایگان، چیزی ارزشمند به بینندگان ارائه دهید.
 • ایجاد حس فوریت از زب، استفاده کنید که نشان می‌دهد زمان محدودی برای اقدام وجود دارد، مانند «اکنون اقدام کنید» یا «تا زم، که لوازم موجود است».
 • ساده سازی فرآیند. با ارائه دستورالعمل های واضح و یک فراخوان ساده، انجام عمل مورد نظر را برای بینندگان آسان کنید.
 • تست و بهینه سازی. همیشه ،اصر مختلف کمپین های بازاریابی خود را آزمایش کنید تا ببینید چه چیزی با مخاطبان شما بهتر عمل می کند. سپس، آنها را بر این اساس بهینه کنید.
 • ارتباط با مشتری. این یکی از مهمترین جنبه های بازاریابی آنلاین است و می تواند تأثیر زیادی بر نرخ تبدیل شما داشته باشد. از طریق استراتژی های ارتباطی بهتر با مشتری، می تو،د فروش خود را تا حد زیادی بهبود بخشید.
کمک-افزایش-نرخ تبدیل
منبع: Unsplash

اشتباهات رایج و راه های جلوگیری از آنها

در زیر چند نکته برای استفاده از ویدئو برای نرخ تبدیل آورده شده است.

 • از ویدیو برای گفتن داستان استفاده کنید. ویدئو روشی عالی برای بیان داست، در مورد برند یا محصول شماست. هنگام ایجاد محتوای ویدیویی، بر ایجاد ارتباط عاطفی با مخاطبان خود تمرکز کنید. داست، را به آنها بگویید که بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند و مطمئن شوید که ویدیوی شما یک تماس برای اقدام قوی دارد.
 • از ویدئو برای نمایش محصولات یا خدمات خود استفاده کنید. اگر محصولات یا خدماتی را می فروشید، از ویدئو برای نشان دادن آنچه که دارید استفاده کنید. یک ویدیوی خوب می‌تواند به شما کمک کند ویژگی‌ها و مزایای محصولات یا خدمات خود را برجسته کنید و بینندگان را متقاعد به ،ید کنید.
 • از ویدئو برای ایجاد اعتماد استفاده کنید. وقتی صحبت از نرخ تبدیل به میان می آید، اعتماد ضروری است. اگر مخاطبان شما به شما اعتماد نداشته باشند، به احتمال زیاد تغییر نمی کنند. از محتوای ویدیویی برای ایجاد اعتماد با مخاطبان خود با به اشتراک گذاری توصیفات، مطالعات موردی و فیلم های پشت صحنه استفاده کنید.

مثال فوق‌العاده دیگری از بازاریابی ویدیویی که نرخ تبدیل را افزایش می‌دهد از HubS، می‌آید. آنها یک مجموعه ویدیویی به نام “آناتومی یک صفحه فرود عالی” ایجاد ،د. در این ویدئوها، آنها بینندگان را مرحله به مرحله از طریق فرآیند ایجاد یک صفحه فرود موثر هدایت می کنند. در نتیجه این سری، HubS، شاهد افزایش 55 درصدی در نرخ تبدیل بود.

نایک

محتوای ویدیویی ابزار قدرتمندی است که می تواند به شما در افزایش تبدیل وب سایت کمک کند. این به این دلیل است که ویدیوها بسیار جذاب هستند و می توانند توجه بیشتری را نسبت به انواع دیگر محتوا، مانند متن یا ع،، جلب کنند. دنبال ، روندهای بازاریابی ویدیویی می تواند ابزار فوق العاده قدرتمندی برای افزایش تبدیل باشد. شما می تو،د با استفاده از هک های طراحی وب، تبدیل ها را بیشتر افزایش دهید.

یکی از نمونه‌های عالی از بازاریابی ویدیویی، ویدیوی «تیغه‌های ما عالی هستند» Dollar Shave Club است. این ویدیو خنده دار، جذاب و مهمتر از همه به مخاطبان آنها مرتبط است. همچنین یک CTA واضح در پایان دارد که به بینندگان می‌گوید به وب‌سایت خود رفته و برای اشتراک ثبت‌نام کنند. در نتیجه این ویدیو، Dollar Shave Club نرخ تبدیل خود را 34 درصد افزایش داد.

HubS،

چند اشتباه رایج وجود دارد که می تواند بر تبدیل تأثیر بگذارد. اینها هستند:

 • عدم داشتن یک فراخوان برای اقدام (CTA). بینندگان باید دقیقا بدانند که شما می خواهید در وب سایت شما چه کاری انجام دهند. CTA خود را واضح و قابل پیگیری آسان کنید.
 • عدم ارائه مشوق همانطور که در بالا ذکر کردیم، ارائه چیزی با ارزش می تواند به افزایش تبدیل کمک کند. اگر انگیزه ای ارائه نمی کنید، بینندگان ممکن است دلیلی برای انجام اقدام مورد نظر نداشته باشند.
 • عدم بهینه سازی برای موبایل بیش از نیمی از بازدیدهای محتوا در دستگاه های تلفن همراه است، بنابراین بهینه سازی وب سایت برای تلفن همراه ضروری است. مطمئن شوید که محتوای شما واکنش گرا باشد و در همه دستگاه ها قابل مشاهده باشد.
 • عدم سنجش نتایج شما نمی تو،د چیزی را که اندازه گیری نمی کنید بهبود بخشید. هنگام ایجاد محتوا برای وب سایت خود، مطمئن شوید که معیارهای کلیدی مانند بازدید ویدیو، تعامل و نرخ تبدیل را دنبال کنید. این به شما کمک می کند ببینید چه چیزی کار می کند و چه چیزی نیاز به بهبود دارد.

نقش ویدیوها در افزایش نرخ تبدیل

انواع مختلفی از ویدیوها وجود دارد که می توان از آنها برای اه، بازاریابی استفاده کرد. مهمترین چیز این است که محتوای ویدیویی ایجاد کنید که با مخاطب هدف شما مرتبط باشد و به آنها کمک کند تا به اه، خود دست یابند. در اینجا چند نمونه از محتوای ویدیویی است که می تواند برای افزایش نرخ تبدیل استفاده شود:

 • ویدیوهای توضیح دهنده ویدیوهای توضیح دهنده ویدیوهای کوتاه و آموزنده ای هستند که توضیح می دهند محصول یا خدمات شما چیست و چگونه می تواند برای بیننده مفید باشد. این ویدیوها برای افزایش نرخ تبدیل عالی هستند زیرا اطلاعاتی را در اختیار بینندگان قرار می دهند که می توانند برای تصمیم گیری ،ید از آنها استفاده کنند.
 • ویدیوهای گواهی. این ویدیوها دارای توصیفات مشتری هستند که می تواند به ایجاد اعتماد و اعتبار کمک کند. هنگام بررسی ویدیوهای گواهی، مطمئن شوید که مشتری، را انتخاب کنید که مخاطبان هدف شما می توانند با آنها ارتباط برقرار کنند.
 • ویدئوهای نمایشی ویدئوهای نمایشی راهی عالی برای نمایش محصولات یا خدمات شما در عمل هستند. این نوع ویدیوها به بینندگان این امکان را می دهند که محصولات یا خدمات شما را در حال استفاده ببینند و نحوه عملکرد آنها را درک کنند. ویدئوهای نمایشی می توانند بسیار متقاعد کننده باشند و اغلب منجر به افزایش فروش و تبدیل می شوند.
 • ویدیوهای نحوه انجام همانطور که از نام آن پیداست، این آموزش های ویدئویی به بینندگان نشان می دهد که چگونه کاری را انجام دهند، مانند استفاده از یک محصول یا خدمات. آنها می توانند با ارائه اطلاعات ارزشمندی که به افراد در تصمیم گیری ،ید کمک می کند، در افزایش نرخ تبدیل بسیار مفید باشند. با کمی تمرین، همه می توانند محتوایی تولید کنند که فروش داشته باشد.

نکاتی برای استفاده از ویدئوها در بازاریابی

کمپین نمادین نایک “Just Do It” نمونه دیگری از بازاریابی ویدئویی است که به درستی انجام شده است. در این ویدیو افراد عادی در حال انجام کارهای خارق العاده هستند که با صدای الهام بخش تنظیم شده است. مدت زمان این ویدئو بیش از یک دقیقه است و میلیون ها بار دیده شده است.

نتیجه

اکنون که می د،د بازاریابی ویدئویی چگونه می تواند به افزایش نرخ تبدیل کمک کند، بیایید به چند نمونه از کمپین های ویدیویی موفق نگاه کنیم.

باشگاه اصلاح دلار

ایجاد محتوای ویدیویی که با مخاطب هدف شما طنین انداز شود، مهم است. ویدیو باید آموزنده باشد و برای بیننده ارزش قائل شود. همچنین باید سرگرم کننده باشد و توجه بیننده را به خود جلب کند. انواع مختلفی از ویدیوها وجود دارد که می تو،د ایجاد کنید، اما یافتن ویدیویی که برای ،ب و کار شما من، باشد ضروری است.

توسط حمید صباغی

حمید صباغی هستم یک بازاریاب