11 سایت مفید برای یافتن هشتگ برای رسانه های اجتماعی

در میان بسیاری از تولیدکننده‌های هشتگ‌های پرطرفدار و شگفت‌انگیز، راه یافتن هشتگ صحیح برای رسانه‌های اجتماعی، پرسیدن چند سوال از خود است. از ابزار هشتگ خود چه انتظاری دارید و چگونه می تو،د موفقیت هشتگ را اندازه گیری کنید؟ این سوالات به شما در انتخاب ابزار من، برای هدف مورد نظرتان کمک می کند. اگر می‌خواهید نتایج مؤثرتری از کمپین‌های اینستاگرام خود بگیرید، ابزارهای مختلف اینستاگرام را برای آن فهرست کرده‌ایم.


در اینجا برخی از بهترین وب سایت های تولید کننده هشتگ رایگان که جمع آوری کرده ایم آورده شده است:

 • توییت دک
 • SocialBee
 • هشتگی ،
 • #هاسم
 • اه، نمایش
 • کارشناس هشتگ
 • instavast
 • همه هشتگ ها
 • بر،ب آیین
 • Seekmetrics
 • مافوق

توییت دک

با استفاده از ،یبی از هشتگ‌های محبوب و خاص، می‌تو،د به مخاطبان گسترده‌تری دسترسی پیدا کنید و در عین حال گروه‌های خاصی از کاربران را هدف قرار دهید. هشتگ‌های محبوب به شما کمک می‌کنند تا به جمعیتی بزرگ‌تر برسید، در حالی که هشتگ‌های خاص می‌توانند به شما کمک کنند با کاربر، که احتمال علاقه بیشتری به محتوای شما دارند ارتباط برقرار کنید.

بهترین مولدهای هشتگ رایگان

شما فقط باید پست را ایجاد کنید، SocialBee از بقیه مراقبت می کند! مجموعه های هشتگ ارائه شده توسط سیستم هوشمند SocialBee می توانند با استفاده از هشتگ های من، به افزایش دسترسی شما کمک کنند. بر اساس محتوای شما کار می کند. فرض کنید قصد دارید محتوایی در مورد متاورس در چندین کانال رسانه اجتماعی پست کنید. مولد هشتگ SocialBee بهترین هشتگ ها را برای هر پلتفرم رسانه اجتماعی بر اساس محتوای شما فراهم می کند. به علاوه، می‌تو،د مجموعه‌های هشتگ ایجاد کنید که به شما امکان می‌دهد پست‌های مشابه را با یک کلیک ساده پیاده‌سازی کنید.

هشتگی ،

اگر نان خود را از رسانه های اجتماعی به دست آورید، همیشه نیاز به یافتن بهترین هشتگ ها را احساس می کنید. از Ritetag کمک زیادی دریافت کنید زیرا پیشنهادات فوری برای متن و ع، در تلفن همراه و دسکتاپ ارائه می دهد. توصیه ها همیشه به تعامل در زمان واقعی بستگی دارد. این برنامه همچنین هشتگ‌ها را کد رنگی می‌کند که با آن‌ها می‌تو،د هشتگ‌های پرطرفدار را در دست بگیرید.

Seekmetrics

Hashtagify یکی از بهترین وب سایت ها برای جستجوی هشتگ برای رسانه های اجتماعی است. این برنامه با تعداد زیادی طرح همراه است که می تو،د بسته به میزان استفاده از هشتگ و حجم تحقیق انتخاب کنید. این پورتال همچنین به شما کمک می‌کند تا بینش و داده‌های هم‌زمان را در مورد همه هشتگ‌ها در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام و توییتر جستجو کنید. این شامل روندها، محبوبیت، رتبه بندی و غیره است.

#HashMe Hashtag Generator

در حالی که در حال تحقیق در مورد هشتگ های اینستاگرام برای افزایش دسترسی به پست بعدی خود هستید، #HashMe Hashtag Generator یکی از استثنایی ترین یاب های هشتگ برای رسانه های اجتماعی است. در این، می تو،د هشتگ ها را به همراه ورودی های متن جستجو کنید یا تصاویر را آپلود کنید. با ،ید اشتراک #HashMe می‌تو،د قفل جستجوی بی‌پایان تصویر را برای هشتگ‌های پرطرفدار باز کنید.

اه، نمایش

هنگامی که هشتگ ها به خوبی استفاده شوند، ابزار قدرتمندی هستند که می توانند به شما کمک کنند تا تعامل خود را در رسانه های اجتماعی افزایش دهید و برند خود را تقویت کنید. برای به دست آوردن حدا،ر سود، باید اطمینان حاصل کنید که هشتگ های پرطرفدار را نیز انتخاب کنید تا به شما در نمایش پست های رسانه های اجتماعی و جذب مخاطبان خود کمک کنند. هشتگ ها بر اساس محتوای به اشتراک گذاشته شده طبقه بندی می شوند. بنابراین، این امکان برای جستجوگر وجود دارد که مستقیماً به محتوای مش، شما برسد. به همین دلیل است که تعیین استراتژی هشتگ به خوبی نیز بسیار حیاتی است. برای یافتن و استفاده از هشتگ های من، و شاید حتی برای ایجاد کمپین های موثر هشتگ، حتما راهنمای گام به گام ما را دنبال کنید. هنگام تعیین استراتژی هشتگ، نکات زیر باید در نظر گرفته شود.

تجزیه و تحلیل رقبا همیشه می تواند شما را در مورد چیزهایی که در آنها تازه کار هستید راهنمایی کند. بنابراین، مطمئن شوید که به هشتگ هایی که رقبای شما استفاده می کنند و سطح تعاملی که دریافت می کنند نگاه می کنید. این می تواند به شما ایده دهد که کدام هشتگ ها در جایگاه شما محبوب هستند و کدام یک ممکن است برای برند شما خوب عمل کنند.

 • از هشتگ های خاص استفاده کنید

با استفاده از این ابزار که یک ابزار فوق العاده است و در فروشگاه برنامه iOS قابل دسترسی است، تعداد زیادی از هشتگ های پرطرفدار را کپی کنید. پس از بررسی یک هشتگ خاص، این برنامه 30 هشتگ مرتبط را تولید می کند. اما بسیار مهم است که مطمئن شوید هشتگ ها با محتوای شما مرتبط هستند. شما می تو،د هشتگ ها را از دسته های مختلف با یک رابط کاربری ساده انتخاب کنید.

مولد هشتگ اینستاگرام

اجازه دهید هشتگ های من، بهترین تاثیر را در تمام تلاش های اینستاگرام بگذارند تا بتو،د برند خود را افزایش دهید. همچنین می تو،د برای ،ب نتایج بهتر در ش،ه های اجتماعی با آژانس های بازاریابی اینستاگرام تماس بگیرید.
منبع: https://di،alagencynetwork.com/useful-sites-to-find-a-hashtag-for-social-media/

وظایف تولید هشتگ با این ابزار بسیار ساده تر می شود زیرا مجموعه ای جامع از بهترین ابزارهای بازاریابی اینستاگرام را ارائه می دهد. همچنین با یک ابزار رایگان همراه است که در آن هشتگ های ممنوعه را در اینستاگرام خواهید یافت. این بدان م،است که شما به راحتی می تو،د در اینستاگرام خودکار، نظر دهید، آنفالو کنید، لایک کنید، دنبال کنید و سایر موارد را در اینستاگرام انجام دهید.

همه هشتگ ها

شما باید به جای هشتگ های عمومی یا عمومی، از هشتگ های خاصی استفاده کنید که با برند یا محصول شما مطابقت دارند. به ،وان مثال، اگر یک وبلاگ نویس مواد غذایی هستید، می تو،د از هشتگ هایی استفاده کنید که مخصوص نوع غذاهایی است که به نمایش می گذارید، مانند #غذاهای هندی یا #وگان های غذایی. به یاد داشته باشید که همیشه می‌تو،د با یک آژانس بازاریابی رسانه‌های اجتماعی در ایالات متحده شریک شوید تا تمام تجارت رسانه‌های اجتماعی خود را به ،وان یک وبلاگ نویس اداره کنید!

 • از ،یبی از هشتگ های محبوب و طاقچه استفاده کنید

هنگامی که می خواهید در مورد تمام هشتگ های خود به طور عمیق بیاموزید تا در مورد تاکتیک های بازاریابی خود عمل کنید، آنگاه همه هشتگ ها برای شما من، است. این به دلیل ویژگی فوق العاده این ابزار، ی،ی Hashtag Analytics امکان پذیر است.

بر،ب آیین

کاربران می‌توانند هشتگ‌ها را مستقیماً در اینستاگرام یا پلتفرم‌های دیگر مانند لینکدین دنبال کنند، بنابراین اگر هشتگ‌های من، را پیدا کنید، شانس دسترسی به طیف گسترده‌ای از افراد را خواهید داشت. پس از افزایش برداشت های خود، همه چیز به کیفیت پست های شما بستگی دارد. اگر فکر می کنید محتوای ارزشمندی را در رسانه های اجتماعی ارسال می کنید، باید به هشتگ یاب ها فرصت بدهید.

چگونه بهترین هشتگ ها را پیدا کنیم

بازار مملو از ابزارهای رایگان هشتگ یاب است که همان مزایا را مانند ابزارهای پولی ارائه می دهد. ما بهترین هشتگ یاب های رایگان این صنعت را عمیقاً تجزیه و تحلیل کرده ایم تا به شما کمک کنیم تا مورد من، را پیدا کنید.

مواظب یک مولد هشتگ تصادفی برای امتحان ، این برنامه است که می تو،د به ،وان یک مبتدی برای درک نحوه عملکرد آن مورد استفاده کنید. زمینه سازی قوی برای موفقیت گسترده در زمینه پست ها و تعامل محتوا ضروری است.

مافوق

با استفاده از این مولد هشتگ اینستاگرام مبتنی بر هوش مصنوعی، می‌تو،د در عرض چند دقیقه حال و هوای من، را با عبارات مربوطه به پست‌های خود تبدیل کنید. ویژگی هایی که Inflact ارائه می دهد عبارتند از: تجزیه و تحلیل ع، ها، کلمات کلیدی یا حتی لینک ها و ایجاد هشتگ برای رسانه های اجتماعی شما به طور خودکار. کلمات کلیدی مرتبط را تا 99 موضوع پیشنهاد می کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که هشتگ های من، را پیدا کنید و نرخ تعامل خود را افزایش دهید!


نتیجه

پلتفرم رسانه اجتماعی که شاهد رونق روزافزون هشتگ ها بوده است، اینستاگرام است. پلتفرم رسانه‌های اجتماعی به شما این امکان را می‌دهد که از 30 هشتگ در هر پست استفاده کنید تا هر ،ی بتواند برند خود را در رسانه‌های اجتماعی به طور من، بازاریابی کند.

استفاده از هشتگ برای رسانه های اجتماعی برای افزایش مخاطبان و ایجاد تعامل بهتر در هر پست ضروری است.

TweetDeck یک ابزار مدیریت رایگان توییتر است که دارای ویژگی جستجوی هشتگ است. برای استفاده از ابزار هشتگ یاب در TweetDeck، کاربران به سادگی می توانند یک کلمه کلیدی یا عبارت مربوط به پست خود را تایپ کنند و TweetDeck لیستی از هشتگ های مرتبط و محبوب را ایجاد می کند که می توانند به پست اضافه شوند. سپس کاربران می توانند هشتگ هایی را که می خواهند استفاده کنند انتخاب کرده و مستقیماً از داشبورد TweetDeck به توییت خود اضافه کنند.

با استفاده از این ابزار بسیار کاربردی که در آن برنامه می تواند بسته به هشتگ های جستجو شده، پیشنهاداتی را به شما نشان دهد، بهترین هشتگ های تجاری را بدست آورید. بعد از اینکه لیست شد، می‌تو،د به سادگی آن‌ها را کپی و جای‌گذاری کرده و به پست‌های خود اضافه کنید. یک ابزار بسیار ساده که آنچه را که وعده می دهد انجام می دهد.

هشتگ برای رسانه های اجتماعی

کارشناس هشتگ

TweetDeck همچنین ویژگی‌های اضافی مانند ستون‌های قابل تنظیم، زمان‌بندی توییت‌ها و نظارت بر زمان واقعی توییتر را ارائه می‌دهد. این یک ابزار مفید برای مدیریت چندین حساب توییتر است، زیرا به کاربران اجازه می دهد تا حساب های خود را در یک مکان مرکزی مشاهده کرده و با آنها تعامل داشته باشند.

مجموعه هشتگ های SocialBee

انجام تحقیق بر روی پلتفرم های رسانه های اجتماعی ضروری است تا ببینید چه هشتگ هایی در صنعت یا جایگاه شما محبوب هستند. می تو،د از ابزارهای مختلف بازاریابی رسانه های اجتماعی برای یافتن مرتبط ترین و محبوب ترین هشتگ ها استفاده کنید.

توسط حمید صباغی

حمید صباغی هستم یک بازاریاب