5 افزونه برتر PPT برای رساندن ارائه های شما به سطح بعدی

با Power-user، می تو،د ارائه خود را با یک دستور کار ساختار دهید. این ابزار به طور خودکار ج،ی از صفحات محتوا را برای شما ایجاد و به روز می کند. شما فقط باید از بین تنظیمات موجود انتخاب کنید که دستور کار شما چگونه خواهد بود.

هزینه: 19.95 دلار

نتیجه

افزونه‌های موجود در مجموعه به شما امکان می‌دهند بین هزاران نمودار و نمودارهای بصری خیره‌کننده از انواع و س،‌های مختلف انتخاب کنید، اسلایدهای شخصیت‌های سه بعدی متحرک و قابل ویرایش را برای ارائه‌هایتان جذاب‌تر درج کنید، و اسلایدهای پرسش و پاسخ چند گزینه‌ای را اضافه کنید. به عرشه اسلاید شما

با استفاده از Power-user، می‌تو،د به راحتی شکل‌ها را در عرشه اسلاید خود دستکاری کنید: شکل‌ها را به‌طور متقارن قرار دهید، ارتفاع یا عرض اشکال انتخاب‌شده را برابر کنید، آنها را نزدیک‌تر یا دورتر کنید، موقعیت‌ها را عوض کنید، شکل‌ها را روی هم قرار دهید، و موارد دیگر.

برای حدا،ر بهره‌وری، می‌تو،د هر ،یبی از ابزارها را به زنجیره‌های ابزار سفارشی متصل کنید و در صورت نیاز با یک کلیک یک زنجیره ابزار را فعال کنید.

افزونه ToolsToo Pro برای کمک به کاربران پاورپوینت ایجاد شده است تا ارائه‌ها را سریع‌تر و آسان‌تر کنند. بیش از 115 ابزار بهره وری قدرتمند و در عین حال آسان برای استفاده را به نوار پاورپوینت اضافه می کند.

ispring-tools-too-pro

این ابزار مستقیماً در پاورپوینت ادغام شده است. برای استفاده از قابلیت های آن، فقط باید به تب مربوطه در نوار ابزار پاورپوینت بروید.

ispring-suit-powerpoint
هزینه: از 770 دلار در سال شروع می شود

2. Power-user

این افزونه دسترسی به هزاران ویژگی بصری را فراهم می کند: 400 الگو، 3000 نماد برداری و 100000 تصویر. کاربر همچنین می تواند از میان انواع مختلف نمودارها، 200 نقشه قابل ویرایش مانند اشکال PPT و نمودارهای هوشمند را انتخاب کند.

یکی دیگر از ویژگی های فوق العاده این افزونه، منوی پاک است. این طراحی شده است تا اسلایدهای شما را از ناهماهنگی ها و خطاها قبل از به اشتراک گذاشتن ارائه ها با افراد دیگر پاک کند. تناقضاتی که این ابزار برای شما شناسایی و برطرف می‌کند عبارتند از ،یبی از فونت‌های متعدد، شماره‌های اسلاید از دست رفته، اطلاعات محرمانه در یادداشت‌های اسلاید، کلمات دوتایی و/یا جاهای خالی، و جای‌بان‌های خالی.

ابزارها انواع مختلفی دارند. به ،وان مثال، ابزارهای اسلاید شامل ابزارهایی هستند که می‌توانند اسلایدهای دستور کار را کپی کنند و پیشرفت را در ارائه نشان دهند، کلیپ‌بورد را به‌،وان اسلاید جدید ب،بانند و متن، با مقیاس، متن را به دو اسلاید ت،یم کنند، تعداد کلمات، نویسه‌ها و پاراگراف‌ها را نشان دهند و آمار اسلایدها و ،ن زده شده را دنبال کنند. مدت زمان. همچنین 90 ابزار وجود دارد که کار با اشکال را در اسلایدها یکپارچه می کند و به شما امکان می دهد اندازه، فاصله، قالب، نام فونت و چرخش را به راحتی تغییر دهید.

SlideHub یک پلت فرم جامع دارایی پاورپوینت است که به شما امکان می دهد دارایی های موجود در قفسه را با اسلایدها، نمادها و تصاویر شرکت خود مستقیماً در پاورپوینت ،یب کنید. این امکان دسترسی به بیش از 3000 اسلاید الهام بخش از دسته های مختلف را برای شما فراهم می کند: نمودارها، ج، زم،، نقاط گلوله، نمودارهای داده، نمودارهای سازم،، جداول و موارد دیگر. اسلایدها به طور خودکار با قالب و رنگ های سازم، شما تنظیم می شوند. این افزونه همچنین شامل 100000 آی، قابل جستجو در 10 س، آی، مختلف است و به شما امکان می دهد تصاویر بدون مجوز از Unsplash را مستقیماً به پاورپوینت اضافه کنید.

ispring-slide-hub
هزینه: یک طرح رایگان با عملکرد محدود وجود دارد. برنامه های پرداخت شده از 18.75 در ماه شروع می شود.

3. PowerPlugs Ultimate Combo

فروشنده ارائه می دهد کاربر حرفه ای به ،وان یک افزونه بهره وری برای کاربران PowerPoint، Word و Excel. آنها را با مجموعه ای از ابزارها توانمند می کند که به ساده ، کار آنها با ارائه ها و اسناد مرجع کمک می کند و محصولات تحویلی با برندهای زیبا را طراحی می کند.

کاربر حرفه ای

PowerPlugs Ultimate Combo یک مجموعه بهبود چندرسانه ای جامع برای پاورپوینت است که به طور خاص طراحی شده است تا ارائه های شما را به سطح بعدی برساند – آنها را در جلب توجه و تحت تاثیر قرار دادن مخاطبان شما موثرتر می کند. دارای 21 جلد کامل از محتوای چند رسانه ای و جلوه های غنی کننده ارائه، 4 افزونه PowerPlugs و یک اشتراک سالانه است که کتابخانه وسیعی از قالب های آماده برای استفاده PPT را فراهم می کند.

ispring-powerplugs-ultimate-combo

هزینه: 366 دلار

4. SlideHub

در اینجا شما 5 افزونه عالی پاورپوینت را پیدا خواهید کرد که به هر طریقی برای شما مفید خواهد بود.

1. iSpring Suite

هزینه: از 14 دلار برای هر کاربر فعال در ماه با حداقل سه کاربر فعال شروع می شود.

5. ToolsToo Pro

ارائه پاورپوینت می تواند فقط یک دسته از اسلایدها باشد. اما با خاص افزونه های PPT، می تو،د آن را به ارائه ای خیره کننده با نمودارهای زیبا و سایر تصاویر شگفت انگیز یا حتی به دوره های آموزش الکترونیکی چشمگیر تبدیل کنید. به هر حال، ارائه خوب نیاز به کار سخت دارد. با این حال، افزودنی‌ها به شما امکان می‌دهند اسلایدها را با زمان و تلاش کمتری جذاب‌تر و تعاملی‌تر کنید.

به جز دوره‌های مبتنی بر اسلاید، افزونه iSpring Suite شما را قادر می‌سازد تا انواع دیگری از محتوای آموزشی ایجاد کنید:

  • آزمون ها و نظرسنجی ها. آزمون‌های تعاملی را با 14 قالب سؤال بسازید، از همه‌جای چند گزینه‌ای گرفته تا کشیدن و رها ، سرگرم‌کننده. با تصادفی ، سؤالات، به هم زدن گزینه های پاسخ، و تعیین محدودیت زم، برای مسابقه، آنها را در برابر تقلب قرار دهید.
  • شبیه سازی نقش آفرینی سناریوهای تعاملی ایجاد کنید که موقعیت های زندگی واقعی را تقلید می کند تا به زبان آموزان کمک کند مهارت های ارتباطی خود را توسعه دهند. با افزودن کاراکترها و مکان‌های آماده از کتابخانه محتوای iSpring، فرآیند نوشتن را ساده کنید.
  • فیلم های آموزشی برای ایجاد فیلم های آموزشی و آموزش های نرم افزاری، از قابلیت های پخش صفحه نمایش و ضبط وب کم iSpring استفاده کنید. با استفاده از ویژگی‌های ویرایش ویدیو، آن‌ها را حرفه‌ای جلوه دهید: قطعات ناخواسته را برش دهید، سرعت ضبط را کاهش داده و تسریع کنید، و اسلایدهای مقدماتی و حاشیه‌نویسی اضافه کنید.
  • تعاملات یادگیری الکترونیکی با 14 قالب آماده، محتوا را به شیوه ای جذاب تر ارائه دهید. کاتالوگ های تعاملی، ج، زم،، پرسش های متداول و موارد دیگر را به راحتی ایجاد کنید.
  • کتاب های الکترونیکی فایل‌های PPT، Word و PDF خود را به کتاب‌های الکترونیکی خوانا با یک جلوه ورق زدن صفحه در یک لحظه تبدیل کنید.
  • دوره های طول، مدت iSpring Suite دارای یک فضای آنلاین است که در آن می تو،د در محتوا با ذینفعان خود همکاری کنید و دوره هایی را همراه با سایر نویسندگان به صورت آنلاین ایجاد کنید. به ،وان مثال، در حالی که روی متن کار می کنید، همکار شما می تواند تصاویر اضافه کند یا یک مسابقه ایجاد کند.

با SlideHub، برای جستجوی اسلایدها، تصاویر و نمادها نیازی به مرور منابع و وب سایت های متعدد ندارید – همه آنها در یک تجربه ،یبی در دسترس هستند. این افزونه همچنین دارای ویژگی های تجزیه و تحلیل است که به شما امکان می دهد ردیابی کنید چه ،ی از کدام دارایی ها در شرکت استفاده می کند.

دفعه بعد که باید روی یک ارائه کار کنید، برخی از این افزونه های پاورپوینت را امتحان کنید. آنها یک راه عالی برای افزایش بهره وری شما و تبدیل اسلایدهای ساده به محتوای خیره کننده هستند. موارد دلخواه خود را بیابید و آنها را نصب کنید تا اسلایدهای خود را زیباتر کرده و فرآیند ایجاد را آسان تر کنید.


منبع: https://di،alagencynetwork.com/top-ppt-add-ins-to-bring-your-presentations-to-the-next-level/

سوئیت iSpring یک افزونه ضروری PPT برای ،، است که می خواهند بدون تسلط بر نرم افزارهای پیچیده، محتوای آموزشی عالی ایجاد کنند. این به شما امکان می دهد ارائه های پاورپوینت را به دوره های آنلاین تبدیل کنید و آنها را با فعالیت های تعاملی جذاب تقویت کنید.

توسط حمید صباغی

حمید صباغی هستم یک بازاریاب