5 روش برای بهبود بازگشت سرمایه در بازاریابی محتوایی

در مرحله بعد، تحقیقات گسترده‌ای را برای شناسایی نقاط درد، نیازها و علایق آنها انجام دهید، سپس محتوای باکیفیتی ایجاد کنید که اعتبار مشتریان هدف را بررسی کند. این به شما کمک می کند تا مشتریان بیشتری جذب کنید، آنها را وادار کنید تا محتوای شما را به اشتراک بگذارند و حتی محصولات و خدمات شما را ،یداری کنند. همکاری با کپی پرس امروز برای ایجاد محتوای با کیفیت بالا و منحصر به فرد متن، با س،، علایق و نیازهای مشتری خود برای به حدا،ر رساندن بازگشت سرمایه خود.

2. محتوای همیشه سبز را منتشر کنید

ایجاد یک استراتژی بازاریابی محتوا به خوبی برنامه ریزی شده نیاز به زمان، تلاش و هزینه دارد. با ایجاد محتوای همیشه سبز متن، با مشتریان هدف خود، استفاده مجدد و بهینه سازی محتوای موجود و ایجاد یک استراتژی ارتقای محتوا، بیشترین بهره را از بازاریابی محتوای خود ببرید و ROI را بهبود بخشید.


منبع: https://di،alagencynetwork.com/ways-to-improve-your-content-marketing-roi/حتما پست های وبلاگ قدیمی را با اطلاعات جدید بهینه سازی و به روز کنید تا محتوای خود را مرتبط و تازه نگه دارید. به روز رس، و بهینه سازی محتوا همچنین می تواند سئو را بهبود بخشد زیرا موتورهای جستجو پست های بهینه شده را به ،وان محتوای جدید دسته بندی می کنند. این به شما امکان می دهد در SERPS رتبه بندی کنید، ترافیک سایت خود را افزایش دهید و ROI بازاریابی محتوای خود را افزایش دهید. روش های زیر برای به روز رس، محتوای قدیمی است:

  • آمار و داده های قدیمی را حذف کنید
  • دکمه های فراخوان را در محتوای خود قرار دهید
  • محتوای خود را با کلمات کلیدی مرتبط بهینه کنید
  • لینک های ،اب را به روز کنید
  • فراداده با کیفیت را ،یب کنید

5. محتوای خود را تبلیغ کنید

با استفاده مجدد از هر قطعه محتوایی که ایجاد می کنید حدا،ر استفاده را ببرید. به جای سرمایه گذاری زمان و پول بیشتر برای ایجاد یک پست وبلاگ دیگر، استراتژی هایی را برای استفاده از مقالات منتشر شده از قبل به روش های مختلف در نظر بگیرید. در اینجا روش های مختلفی برای استفاده مجدد از محتوای همیشه سبز وجود دارد:

  • پست های مختلف وبلاگ را در یک کتاب الکترونیکی جمع آوری کنید
  • پاد،ت ها و ویدیوها را بر اساس وبلاگ ها یا مقالات منتشر شده ایجاد کنید
  • ایجاد وبلاگ بر اساس محتوای ویدیویی
  • اینفوگرافیک ها را بر اساس داده های پست های وبلاگ خود ایجاد کنید

4. محتوای خود را به طور منظم به روز کنید و بهینه کنید

بازاریابی محتوا برای هدایت ترافیک به وب سایت شما، هدایت مشتریان از طریق قیف فروش، افزایش فروش و تثبیت شما به ،وان یک مرجع در حوزه کاری بسیار مهم است. با این حال، بدون یک استراتژی محتوای موثر، می‌تو،د سرمایه‌های بیشتری را در کمپین خود سرمایه‌گذاری کنید و در عین حال حداقل بازدهی را دریافت کنید. اگر بازگشت سرمایه مورد انتظار را از کمپین بازاریابی خود دریافت نمی کنید، در اینجا پنج راه برای دریافت بیشتر از محتوای خود بدون سرمایه گذاری بیشتر آورده شده است.

1. محتوای متن، با مخاطب هدف خود ایجاد کنید

در حالی که ایجاد محتوای پرطرفدار با کیفیت بالا ترافیک قابل توجهی را به وب سایت شما جذب می کند، محتوا اغلب به سرعت قدیمی می شود. این امر باعث می شود که پست شما برای مخاطبان هدف و موتورهای جستجو مانند بینگ و گوگل جذاب نباشد و بازده سرمایه شما را به حداقل برساند. به همین دلیل، باید روی ایجاد محتوای با کیفیت بالا تمرکز کنید که به فصل، مد، روند یا چرخه جدیدی مرتبط نباشد. همیشه سبز محتوا حاوی اطلاعات دقیقی است که در طول سال‌ها مرتبط، مفید و واقعی باقی می‌ماند، و به شما امکان می‌دهد به افزایش ترافیک به وب‌سایت خود ادامه دهید و برای مدت طول، سرنخ‌های بیشتری ایجاد کنید.

3. محتوا را تغییر دهید

یکی از مؤثرترین راه‌ها برای تأثیرگذاری و مرتبط‌تر ، کمپین بازاریابی، ایجاد محتوایی است که مخاطب ایده‌آل شما را هدف قرار دهد. با تعریف مشتریان هدف خود شروع کنید و به سن، ،ت، شغل، درآمد خانوار، وضعیت تاهل، سرگرمی ها، وضعیت زندگی و ویژگی های شخصیتی آنها توجه کنید.

تولید محتوای باکیفیت کافی نیست. شما همچنین باید با ایجاد یک استراتژی قوی برای ارتقای محتوا به مخاطبان هدف خود کمک کنید تا آن را پیدا کنند. ارسال ایمیل برای مش،ین خود با پیوندهایی به محتوای خود، پیوند دادن پست ها به حساب های رسانه های اجتماعی و ارائه جوایز به مشتری، که محتوای شما را می خوانند و به اشتراک می گذارند، در نظر بگیرید. این امر باعث آگاهی بیشتر از برند می شود و شما را قادر می سازد به اه، بازاریابی محتوایی خود دست یابید.

پینوشت

توسط حمید صباغی

حمید صباغی هستم یک بازاریاب