5 نکته برای استخدام آژانس توسعه وب مناسب

فراموش نکنید که افراد داخلی خود را نیز همراهی کنید تا از هر گونه تغییر (مخصوصاً کارکن، که با مشتری روبرو هستند) آگاه شوند و همچنین بتوانند ایده‌های خارج از چارچوبی را که ممکن است در نظر نگرفته‌اید مطرح کنند. خودت

بستر من، را پیدا کنید

این مرحله برنامه ریزی همچنین به شما کمک می کند تا در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید و به آژانس ایده روشنی از آنچه که روی آن کار می کنند، صرفه جویی کنید، تا آنها بتوانند به سرعت به زمین برسند. هرچه اطلاعات بیشتری ارائه دهید، ارائه محصول قابل تحویل برای آژانس آسان‌تر است.

آنها همچنین در هر پلتفرمی کار می کنند. خواه وردپرس باشد یا Webflow، یک پلتفرم تجارت الکترونیک، یا یک وب‌سایت کاملاً سفارشی، ما قبلاً این کار را انجام داده‌ایم، و نتایج چیزی کم از خیره‌کننده بوده است.

آیا علاقه دارید که Moburst را آژانس توسعه و طراحی وب خود کنید؟ در ادامه بخو،د تا ببینید چگونه Moburst می تواند به شما یک وب سایت یا برنامه ای که شما را برای موفقیت در ،ب و کار آماده می کند.

توسعه و طراحی وب در Moburst

انتخاب یک شریک توسعه وب قابل اعتماد که بتواند کار با کیفیت بالا ارائه دهد، آسان نیست، اما انتخاب عاقلانه آن ضروری است. از این گذشته، با داشتن وب سایت من، برای نیازهای شما، ،ب و کار شما می تواند مخاطبان گسترده تری را جذب کند، درگیر کند و تبدیل کند و در عین حال در درازمدت در هزینه و زمان نیز صرفه جویی می کند.

اگر در تعیین اه، و مخاطبان خود مشکل دارید، در اینجا چند سوال وجود دارد که باید از خود بپرسید. چرا به حضور دیجیتال نیاز داریم؟ اه، تجاری ما چیست؟ مخاطب هدف ما کیست؟ چگونه می تو،م با یک راه حل دیجیتال به آنها پاسخ دهیم؟

با یک برنامه شروع کنید

یک آژانس معتبر در کار با مشتریان در صنعت شما با تجربه خواهد بود. آنها باید بتوانند یک برنامه دقیق برای موفقیت و نقاط عطفی که برای رسیدن شما به آنجا خواهند رسید، به شما ارائه دهند. و مهمتر از همه، آنها فقط باید الهام بخش باشند و هرگز شما را محدود نکنند – این وب سایت شماست، بنابراین باید باشد دقیقا همانطور که می خواهید، در چارچوب بودجه و ج، زم، شما باشد.

اهمیت سرمایه گذاری در فناوری را نمی توان نادیده گرفت. این امر به‌ویژه برای ،ب‌وکارهای کوچکی که به دنبال مقیاس‌پذیری هستند صادق است – قبل از اینکه ،ب‌وکارتان از قابلیت‌های تکنولوژیکی فعلی‌اش پیشی بگیرد، مهم است که زیرساخت‌های خود را در جای خود قرار دهید.

هنگام توسعه وب سایت برای مشتریان خود، آنها دائماً بهینه سازی می کنند. و بحر، ترین زمان برای موفقیت یک وب سایت پس از راه اندازی است: این زمان است که ببینید چگونه کار می کند، چگونه کاربران با آن تعامل دارند و چه چیزی را اصلاح، اضافه یا بهینه کنید. از ،میشن‌ها تا دکمه‌ها، و میکروکپی گرفته تا مسائل فنی فنی، تیم متخصصان طراحی و توسعه وب آن‌ها حضور خواهند داشت.

یک آژانس توسعه وب با تجربه هیچ مشکلی در پاسخ به سوالات شما یا رفع ترس شما نخواهد داشت. در اینجا سؤالات بیشتری وجود دارد که باید از آژانس‌هایی که نشانک‌گذاری کرده‌اید بپرسید تا مطمئن شوید که آنچه ارائه می‌دهند در تمام جعبه‌های شما علامت می‌زند.

این ما را به …

این سوالات را بپرسید

در Moburst، آنها بر این باورند که وب سایت شما نه تنها نیاز به عملکرد یکپارچه دارد، بلکه باید باعث افتخار شما نیز باشد. وب سایت شما ،دی از افرادی است که در وب هستید. اگر می‌خواهید فوراً تأثیر بگذارید، و همچنین یک رابطه بلندمدت با مخاطبان هدف خود ایجاد کنید، وب‌سایت شما باید درست باشد – و همچنین باید نظر شما را نیز بیان کند.

با توجه به بودجه شما، آیا آنها افراد بیشتری خواهند داشت که در مدت زمان کوتاه تری کار می کنند یا افراد کمتری با پروژه طول، تر؟ روند آنها چگونه است؟ آیا یک نفر در سمت خود پروژه را هدایت می کند تا همه را در مسیر خود نگه دارد؟

همچنین ممکن است بخواهید به دنبال استخدام یک آژانس طراحی باشید تا یک CMS سفارشی برای شما بسازد. اگر می خواهید یک راه حل کاملا سفارشی که هر نیاز شما را برآورده کند، این یک گزینه عالی است. همچنین می تو،د آژانسی پیدا کنید که هر دو طراحی را ارائه می دهد و خدمات توسعه به این ترتیب، شما مجبور نیستید چندین آژانس استخدام کنید، که می تواند باعث صرفه جویی در زمان، هزینه و استرس زیادی شود.

یک تیم طراحی و توسعه استخدام کنید

یک وب‌سایت بهینه‌شده به م،ای تبدیل‌های بیشتر، سرنخ‌های بیشتر، افزایش عملکرد و تصمیم‌گیری‌های تجاری بهتر است (ی،ی شما در حال رشد و راه‌اندازی در کشورهای دیگر هستید). این امر مست،م تجزیه هر ،صر، تست A/B، بهینه سازی UX و موارد دیگر است.

همین امر در مورد شروع با وب سایت موجود و رساندن UI/UX به سطح کاملاً جدیدی صدق می کند. ابزارهای SaaS، برنامه‌ها، سایت‌های سه بعدی مارک دار، تجارت الکترونیک – اینها همه چیزهایی هستند که Moburst می‌تواند برای شما انجام دهد.


منبع: https://di،alagencynetwork.com/tips-to-hire-the-right-web-development-agency/

شما چند آژانس پیدا کرده اید که علاقه مند به همکاری با آنها هستید. اکنون زمان آن است که به مرحله بعدی برویم: کدام آژانس را انتخاب کنیم. با درخواست پیشنهاد از هر آژانس شروع کنید و از آنها سؤال بپرسید – ما نمی تو،م به اندازه کافی بر این موضوع تأکید کنیم! مطمئن شوید که از آنها در مورد انواع فناوری‌هایی که استفاده می‌کنند، فرآیند طراحی و تجربه‌شان از کار با ،ب‌وکارهایی مانند شما سؤال کنید.

اگر یک آژانس توسعه استخدام می‌کنید تا یک وب‌سایت یا اپلیکیشن جدید برای شما بسازد، مهم است که قبل از شروع پروژه، یک برنامه مشخص داشته باشید. اطمینان حاصل کنید که در مورد آنچه از راه حل دیجیتال خود می خواهید روشن هستید.

همانطور که می بینید، استخدام آژانس توسعه وب من، می تواند یک کار ،ره آور باشد – موارد زیادی برای در نظر گرفتن وجود دارد. این مهم است که تحقیقات خود را انجام دهید، اطمینان حاصل کنید که برای هر یک از سؤالات خود پاسخ روشنی دریافت می کنید، و یک شریک قابل اعتماد پیدا کنید که بتو،د با او کار کنید.

شما همچنین باید بتو،د مخاطبان هدف خود را با دقت تعریف کنید: آنها چه ،، هستند، کجا هستند، چه می خواهند، به چه چیزی نیاز دارند و کجا به دنبال آن هستند. این به شما ایده بهتری از آنچه می خواهید وب سایت شما به آن دست پیدا کند و اینکه چه نوع طراحی وب برای ،ب و کار شما بهتر است، به شما می دهد.

برای جلوگیری از سردرد و قرار دادن شما در مسیر درست، در اینجا چند نکته وجود دارد غوغا در مورد نحوه استخدام آژانس توسعه وب من،، هر آنچه که ،ب و کار شما نیاز دارد.

اه، ،ب و کار و مخاطبان هدف خود را بشناسید

این روزها، آژانس های توسعه وب فراو، وجود دارد که خدماتی را از مختصر تا ساخت ارائه می دهند. با تقاضای روزافزون برای راه حل های دیجیتال، جای تعجب نیست که بسیاری از ،ب و کارها در این زمینه سرمایه گذاری می کنند. اما با این همه انتخاب، چگونه می د،د کدام آژانس را انتخاب کنید؟

البته، بسیاری از آژانس های توسعه وب با شما یک مرحله برنامه ریزی را پشت سر می گذارند، اما اگر از قبل برنامه یا لیستی از اه، خود را آماده به اشتراک گذاری با آنها داشته باشید، برای ،ب و کار شما مفید و مقرون به صرفه است.

از آن‌ها در مورد مدل قیمت‌گذاری‌شان و ارزشی که خدماتشان به میز می‌آورند، بپرسید. هنگام مقایسه پیشنهادات از آژانس های مختلف، حتما به دنبال موارد زیر باشید: آنها چه خدماتی را ارائه می دهند؟ چند نفر از اعضای تیم روی پروژه کار می کنند؟ نرخ آنها چقدر است؟ ج، زم، ،نی آنها چیست؟ آنها چگونه این ج،‌های زم، را مح،ه می‌کنند و چگونه اطمینان می‌دهند که به آنها پایبند هستند؟

قبل از اینکه به کدام آژانس توسعه دهنده وب مراجعه کنید، باید مشخص کنید که چرا در وهله اول به حضور آنلاین نیاز دارید و چگونه با اه، تجاری شما مطابقت دارد.

همه چیزهایی را که می خواهید به دست آورید تعریف کنید، از هدف اصلی شروع کنید و به عقب برگردید – اولویت بعدی، سایر ا،امات، و غیره. این به شما کمک می کند تا ایده بهتری در مورد عملکرد پلت فرم، ویژگی هایی که می خواهید حاوی آن باشد و اقداماتی که می خواهید فعال شود (به ،وان مثال اشتراک گذاری یک مورد با یک دوست، همگام سازی با فید رسانه های اجتماعی خود، اجازه دادن به فرم) به دست آورید. ارسالی و غیره)

این جایی است که شما تصمیم می گیرید از چه نوع پلتفرمی می خواهید استفاده کنید. در اینجا چند گزینه دارید: ایجاد یک وب سایت سفارشی، انتخاب راه حل میزب، شده، یا استفاده از CMS (سیستم مدیریت محتوا) مانند WordPress، Square،e یا Magento.

وقتی صحبت از افراد می شود، مطمئن شوید که با افرادی که روی پروژه کار می کنند راحت هستید. اگر با یک تیم از راه دور کار می کنید، این امر به ویژه مهم است، زیرا باید بتو،د به طور مؤثر و کارآمد با آنها ارتباط برقرار کنید. اگر تیم راه دور از منطقه زم، متفاوتی کار می کند، بسیار مهم تر است.

یافتن آژانس توسعه وب من،: خلاصه

آنها برای سایر مشتریان که مطابق با آنچه در برنامه شماست چه کرده اند؟ مطالعات موردی به ویژه مفید هستند، زیرا ممکن است ویژگی‌هایی را در وب‌سایت‌ها یا برنامه‌های مشتریان دیگر ببینید که می‌خواهید برای خودتان. سوالات در اینجا فوق العاده مهم هستند و چیزی به نام ،انه وجود ندارد.

توسط حمید صباغی

حمید صباغی هستم یک بازاریاب