5 نکته Shopify برای شروع و راه اندازی کسب و کار شما

بنابراین، مطمئن شوید که یک برنامه وفاداری در فروشگاه S،pify خود دارید. این می تواند مشوق هایی را برای مشتریان جدید شما در حین ،ید ارائه دهد. به ،وان مثال، ممکن است تخفیف هایی برای سفارش آنها اعمال شود یا می توانند ارسال رایگان دریافت کنند.

آیا می خواهید از فروش جه، لذت ببرید؟ فروشگاه شما توانایی دسترسی به مشتریان در سراسر جهان را دارد. اما، باید مطمئن شوید که برای همه قابل دسترسی است. به طور خاص، شما می خواهید بیش از زبان ،یسی را به ،وان زبان اضافه کنید. ما به شما پیشنهاد نمی کنیم که درس بخو،د و وب سایت خود را به صورت دستی ترجمه کنید.

مشتریان دوست دارند برای ،یدهای خود پاداش دریافت کنند. آنها به احتمال زیاد به برندی که به آنها انگیزه می دهد وفادار هستند، زیرا احساس می کنند مورد قدرد، قرار می گیرند و تقریباً تخفیف هایی دریافت کرده اند. خوب، اگر در حال راه اندازی فروشگاه S،pify هستید، این چیزی است که می خواهید بد،د. شما می خواهید مطمئن شوید که مشتریان جدید احساس می کنند سود زیادی از ،ب و کار شما خواهند داشت. این می تواند آنها را تشویق کند که اولین ،ید خود را انجام دهند و در آینده نیز به ساخت آنها ادامه دهند.

بنابراین، اگر وقت ندارید و یا در سئو سردرگم شده اید، استفاده از این سرویس همه چیز را برای شما انجام می دهد.

دوستدار موبایل باشید

به یاد داشته باشید که شما فقط زمان کوتاهی برای تحت تاثیر قرار دادن ،یداران دارید. اگر نتوانند اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کنند یا صفحات به درستی در موبایل خود نمایش داده نشود، آن را ، خواهند کرد. بنابراین، شما می خواهید مطمئن شوید که فروشگاه شما برای مشاهده در تلفن همراه من، است.

یکی از کارهای بزرگی که در اولین راه اندازی یک ،ب و کار آنلاین باید انجام دهید، هدایت ترافیک به سایت شماست. این موضوع زم، که از S،pify استفاده می کنید صدق می کند. برای اطمینان از اینکه در جستجوهای مشتری قابل مشاهده هستید، باید از بهینه سازی موتور جستجو استفاده کنید. از این گذشته، اگر مردم نتوانند شما را به صورت آنلاین پیدا کنند، نمی تو،د از هیچ فروشی لذت ببرید.

اگر فروشگاه S،pify دارید، مضامین اغلب بر اساس استفاده حدا،ری از تصاویر است. در واقع، مردم می خواهند ببینند چه چیزی می ،ند و این چیزی است که اگر می خواهید فروشگاه شما موفق باشد، باید به خاطر بسپارید.

همچنین می‌تو،د طرح امتیازی را معرفی کنید که می‌تواند در سبدهای ،ید آینده باز،ید شود.


منبع: https://di،alagencynetwork.com/s،pify-tips-to-get-your-business-off-the-ground-and-running/

یکی از بهترین پیشبردها دوری از تصاویر استوک است. در عوض، باید روی گرفتن ع، های با کیفیت از محصولات خود و آپلود آنها برای مشتریان تمرکز کنید. به این ترتیب، آنها می توانند دقیقاً آنچه را که می ،ند ببینند و از تصمیم خود راضی باشند. توجه داشته باشید که مشتریان بسیاری از تصاویر مختلف را دوست دارند، بنابراین پس‌زمینه‌ها را با دقت انتخاب کنید، همچنین زوم و ع،‌های زاویه‌دار متفاوت را انتخاب کنید.

یک برنامه وفاداری ایجاد کنید

در عوض، S،pify این گزینه را دارد که زبان ها را در تنظیمات اضافه کند. این بدان م،است که مردم کشورهای دیگر می توانند موارد را به زبان مادری خود ببینند. هنگامی که آنها قادر به درک بیشتر در مورد آن کالا هستند، احتمال ،ید بیشتری دارند.

روی تصاویر تمرکز کنید

این بدان م،ا نیست که سئو آسان است و اگر در همه این موارد تازه کار هستید، قطعاً به کمک نیاز خواهید داشت. بد،د که تنها نیستید و خدمات حرفه ای وجود دارد که می تو،د از آنها برای راه اندازی و راه اندازی ،ب و کار خود استفاده کنید. ClickSlice یک آژانس SEO برنده جایزه است که می داند چگونه به فروشگاه های S،pify کمک کند تا به صورت آنلاین مورد توجه قرار گیرند.

به یاد داشته باشید که ا،ر ،یداران اکنون از موبایل خود برای مرور و ،ید استفاده می کنند. بنابراین، باید مطمئن شوید که فروشگاه شما سازگار با موبایل است. این به این م،ی است که کاربران می‌توانند همه اقلامی را که می‌فروشید به راحتی و در قالبی که من، دستگاه تلفن همراهشان است ببینند. در واقع، طراحی فروشگاه شما باید برای مشاهده ساده باشد، که بارگیری آن را نیز آسان تر می کند.

برای ،، که در تجارت الکترونیک تازه کار هستند، S،pify یک پلت فرم محبوب است که واقعا می تواند به شما در شروع کار کمک کند. ی،ی ایجاد یک فروشگاه آنلاین و شروع به فروش محصولات مورد نظرتان بسیار آسان تر می شود.

تم های S،pify وجود دارد که این کار را آسان تر می کند.

اضافه ، زبان های مختلف

اما، در حالی که ا،ر مردم موافقند که S،pify همه چیز را ساده می کند، شما همچنان باید در مورد پلتفرم یاد بگیرید تا بهترین استفاده را از آن ببرید. در اینجا پنج نکته وجود دارد که می تواند به شما کمک کند تا در پلتفرم شروع کنید و ،ب و کار خود را راه اندازی کنید.

به سئو فکر کنید

توسط حمید صباغی

حمید صباغی هستم یک بازاریاب