5 چیزی که می توانید از خدمات SEO Shopify انتظار داشته باشید

جذب مشتری به وب سایت شما ممکن است دشوار باشد. این امر به ویژه در صورتی صادق است که شما یک تجارت جدید هستید یا رقابت زیادی دارید. به سختی می تو،د وارد صفحه اول گوگل شوید و واقعاً مورد توجه افراد من، قرار بگیرید.

بنابراین، به تیم فرصت دهید تا وب سایت شما را بررسی کند و ببیند در کجای گوگل هستید. آنها احتمالاً به مواردی مانند خطاهای 404، محتوای تکراری و سایر مواردی که بر رتبه شما تأثیر می گذارد اشاره می کنند. وب سایت S،pify شما باید به طور کامل تجزیه و تحلیل شود تا بتوان آن را بهبود بخشید. بنابراین، برای بازخوردهایی در مورد آنچه در سایت شما می‌گذرد و مشکلاتی که تیم شناسایی کرده‌اند، آماده باشید.

استراتژی سئو سفارشی شده

اما اینجا جایی است که خدمات سئوی S،pify وارد می شود. تمام هدف استراتژی سئو این است که ترافیک ارگ،ک بیشتری به سایت شما وارد کند. وقتی در صفحه اول گوگل ظاهر می‌شوید، احتمال بیشتری وجود دارد که مردم به وب‌سایت شما اعتماد کنند و ببینند چه چیزی برای ارائه دارید. ا،ر کاربران صفحه اول را پشت سر نمی گذارند. بنابراین، استفاده از این خدمات به این م،ی است که شما از افزایش ترافیک ارگ،ک لذت خواهید برد زیرا رتبه شما در حال بهبود است.

پیشرفت در افزایش فروش

اولین چیزی که قرار است با خدمات سئو S،pify اتفاق بیفتد یک ممیزی کامل است. این شامل یک تیم با تجربه می شود که به وب سایت شما نگاه دقیق تری داشته باشد و ببیند چه اتفاقی در حال رخ دادن است. به ،وان مثال، تیم محتوای شما و همچنین پروفایل ، لینک شما را تجزیه و تحلیل خواهد کرد. هدف این است که ببینید وب سایت شما چه کارهایی را به خوبی انجام می دهد و همچنین زمینه هایی که نیاز به بهبود دارند.

هنگامی که برای یک سرویس پول می پردازید، می خواهید مطمئن شوید که ارزش پول خود را دریافت می کنید. به هر حال، شما به یک تیم برای کمک به ،ب و کارتان اعتماد دارید. خوب، چیزی که می تو،د با هر سرویس SEO خوب S،pify انتظار داشته باشید، گزارش های پیشرفت ماهانه است. اینها دقیقاً آنچه را که تیم انجام داده و توانسته در آن ماه به دست بیاورد را به تفصیل بیان می کند. این به شما امکان می دهد ببینید چه اتفاقی در حال رخ دادن است.

خوبی استفاده از خدمات سئوی S،pify این است که شما یک تیم مجرب در کنار خود دارید. آنها قبلاً با مشاغل مشابه کار کرده اند و دقیقاً می دانند که گوگل چه می خواهد. علاوه بر این، آنها همه ابزارها و نرم افزارهای من، مورد نیاز برای اجرای موفقیت آمیز استراتژی را دارند.

تقویت ترافیک ارگ،ک

این کار آس، نیست. در حالی که ممکن است یک وب سایت عالی داشته باشید، ممکن است در بهینه سازی آن برای گوگل مشکل داشته باشید. انجام این کار ممکن است دشوار باشد و زمان می برد. اگر از S،pify برای تجارت الکترونیک خود استفاده می کنید، توجه داشته باشید که خدمات SEO وجود دارد که می تواند به شما کمک کند. بیایید به پنج موردی که هنگام استفاده از خدمات S،pify SEO می تو،د انتظار داشته باشید نگاهی بیندازیم.

یک ممیزی کامل سئو

هر ،ب و کار تجارت الکترونیکی می خواهد فروش خود را بهبود بخشد. این یک هدف سال به سال است زیرا می خواهید رشد کنید و یک تجارت پایدار و سودآور داشته باشید. البته بهترین راه برای انجام این کار جذب مشتریان جدید به وب سایت شماست. شما می خواهید محصولاتی را که به دنبال آن هستند به آنها پیشنهاد دهید و آنها را به ،ید ترغیب کنید. بهترین راه برای راه اندازی ،ب و کارتان این است که در صفحه اول گوگل ظاهر شوید.

خوب، این دقیقاً همان چیزی است که می تو،د با خدمات سئو S،pify به دست آورید. این تیم سخت کار می کند تا سایت شما را بهینه کند و اطمینان حاصل کند که افراد من، می توانند شما را پیدا کنند. بعد از چند ماه کار سخت، شاهد پیشرفت در فروش خود خواهید بود. از این گذشته، هرچه تعداد افراد بیشتری از وب سایت شما بازدید کنند، احتمال فروش بیشتری برای شما وجود دارد.

گزارش های پیشرفت ماهانه

البته هدف از ممیزی سئو شناسایی هر گونه مشکل در وب سایت شما است. سپس، تیم در موقعیت بهتری قرار می گیرد تا به شما بگوید چه کاری می تو،د انجام دهید تا اوضاع را تغییر دهید. در واقع، آنها استراتژی سئوی سفارشی شما را ایجاد می کنند. این یک استراتژی است که به افزایش رتبه شما در موتورهای جستجو اختصاص داده شده است.

اگر یک تجارت الکترونیک دارید، دغدغه اصلی شما جذب مشتری است. شما باید روی وب سایت خود سخت کار کنید تا ،ید محصولات آسان باشد. به علاوه، باید مطمئن شوید که در گوگل نمایش داده می شوید. ما در مورد ظاهر شدن در صفحه سوم یا چهارم صحبت نمی کنیم. منظور ما نمایش در پنج نتیجه برتر در صفحه اول موتور جستجو است.

اطمینان حاصل کنید که برای خواندن گزارش های پیشرفت ماهانه وقت می گذارید. شما می خواهید از مسیری که ،ب و کارتان در آن در حال حرکت است خوشحال باشید. حتما چک کنید ClickSlice برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات SEO S،pify که ما ارائه می دهیم.


منبع: https://di،alagencynetwork.com/things-you-can-expect-from-s،pify-seo-services/

توسط حمید صباغی

حمید صباغی هستم یک بازاریاب