8 مزیت برتر LMS برای مشاغل در هر مقیاسی

با استفاده از یک LMS با کیفیت، می تو،د مشکلات مربوط به امنیت و انطباق داده ها را فراموش کنید. همه پلتفرم های جامد از ابزارهای امنیتی پیشرفته مانند رمزگذاری، احراز هویت رمز عبور پیشرفته، پشتیبان گیری از داده ها و راه حل های ضد ویروس استفاده می کنند.

6. می تو،د هزینه ها را به میزان قابل توجهی کاهش دهید

وقتی همه مواد آموزشی در یک مکان ذخیره می شوند و به راحتی در صورت تقاضا در دسترس هستند، کارمندان دیگر مجبور نیستند برنامه های شلوغ خود را دوباره سازماندهی کنند. آنها می توانند هر زمان که من، باشد در دوره ها و آزمون ها شرکت کنند. بسیاری از پلتفرم‌های یادگیری آنلاین برای ،ب‌وکار در دستگاه‌های دسک‌تاپ و تلفن همراه در دسترس هستند و به کاربران امکان می‌دهند به دوره‌ها دسترسی داشته باشند – حتی زم، که در حال حرکت هستند. این امر شرکت ها را قادر می سازد تا بدون به خطر انداختن ساعات کاری، همه افراد یک تیم را ارتقا دهند.

2. می تو،د تجربیات یادگیری را شخصی سازی کنید

صرف نظر از مقیاس و جایگاه یک ،ب و کار، ضروری است که یک شرکت کارکنان خود را آموزش دهد. برای ساده‌سازی فرآیند آموزش، بسیاری از سازمان‌ها از سیستم مدیریت یادگیری (LMS) استفاده می‌کنند. نمی دانم که آیا این می تواند برای شرکت شما نیز مفید باشد؟

یکی دیگر از مزایای یادگیری مشارکتی فرصت ملاقات کارمندان از دفاتر و بخش های مختلف با یکدیگر است که می تواند بخشی از استراتژی تیم سازی شما باشد. این می تواند به برقراری ارتباط و همکاری کارآمدتر در کارها نیز کمک کند.

5. داده های یادگیری شما ایمن و سالم است

راه های دیگر برای شخصی سازی یادگیری عبارتند از:

 • پلتفرم های آموزش الکترونیکی امکان ایجاد مسیرهای یادگیری برای گروه های خاصی از زبان آموزان یا حتی کارمندان فردی را فراهم می کند. این به شما کمک می کند تا به راحتی کارمندان مختلف را با توجه به موقعیت، سطح دانش و سایر عوامل در برنامه های آموزشی مختلف ثبت نام کنید.
 • می‌تو،د شرایطی را تنظیم کنید که بسته به کارهایی که کاربران انجام می‌دهند یا انجام نمی‌دهند، فعالیت‌ها را آغاز کنند. به ،وان مثال، فراگیر، که چند روزی است وارد پلتفرم نشده‌اند، می‌توانند یادآوری‌های ایمیلی برای ادامه دوره دریافت کنند. ،، که برای قبولی در آزمون تلاش می کنند می توانند در دوره های تکمیلی ثبت نام کنند.

3. شما یک پایگاه دانش واحد دارید

به لطف طیف گسترده ای از ابزارهای مش،، موارد زیر امکان پذیر است:

 • تابلوهای بحث
 • ک، های مجازی
 • گروه های آموزشی
 • پیام‌رسان‌ها و نظرات داخلی

با توجه به الف گزارش لینکدین، بزرگترین چالش برای کارگران یافتن اوقات فراغت برای یادگیری است. هر چه بخواهید به افراد بیشتری آموزش دهید، تطبیق با دستور کار همه سخت تر است. یک LMS با در دسترس قرار دادن آموزش های شرکتی 24/7 این مشکل را برطرف می کند.

یک LMS به شرکت‌ها کمک می‌کند تا با توانمند ساختن کارکنان خود برای ارتقاء مهارت و ،ب شایستگی‌های جدید که می‌تواند احتمال ارتقا را افزایش دهد، جابه‌جایی نیروی کار را کاهش دهند. زبان آموزان می توانند دوره ها را به صورت جداگانه بگذرانند، و شما تصمیم می گیرید که چه زم، و چگونه دانش جدید را ارائه کنید زیرا LMS امکان سفارشی سازی کامل فرآیند یادگیری را فراهم می کند.

نتیجه

اگرچه بسیاری از ما به کار و تحصیل از راه دور عادت کرده‌ایم، یادگیری همراه با همسالان لذت‌بخش‌تر است. به قول دیگری گزارش توسط لینکدین92 درصد از کارمندان ادعا می کنند که مطالعه با هم «احساس تعلق ایجاد می کند». یک LMS برای طراحی تجربیات یادگیری اجتماعی من، است – حتی اگر کاربران کیلومترها از هم فاصله داشته باشند.

به جای اینکه منابع خود را در چندین پلتفرم و سرویس پراکنده کنید، می تو،د مطالب را ذخیره کرده و در یک مکان واحد – یک LMS – به زبان آموزان ارائه دهید. فرآیند آموزش را بسیار ساده می کند زیرا:

 • با همه دوره های موجود در یک پلتفرم، زبان آموزان برای دسترسی به همه آنها فقط به یک ورود به سیستم نیاز دارند.
 • نیازی به ارسال ایمیل برای اعضای شرکت نیست – می تو،د یادآورهای خودکار را تنظیم کنید که برای دسته های خاصی از کاربران ایجاد می شود. به ،وان مثال، فراگیران می توانند از مهلت های دوره ای که رعایت نشده و گواهی هایی که صادر شده است مطلع شوند.
 • تنها با یک رابط برای پیمایش، زبان آموزان می توانند به سرعت به کاربران حرفه ای LMS تبدیل شوند و بیشترین بهره را از ویژگی های آن ببرند.

4. یک LMS یادگیری مشارکتی را امکان پذیر می کند

را هزینه سیستم های مدیریت یادگیری در مقایسه با آنچه ممکن است برای آموزش آفلاین ،ج کنید چیزی نیست، و دلیل آن در اینجا آمده است. اولاً، نیازی به پرداخت هزینه برای اقامت و حمل و نقل نیست، زیرا آموزش به صورت آنلاین انجام می شود. دوم، مدیران مجبور نیستند نگران چیدمان اتاق های آموزشی، پرینت های آموزشی و مشکلات تج،ات باشند. کارمندان می توانند در هر زمان و هر مکان یاد بگیرند و همچنان از تجربیات تعاملی لذت ببرند. به روز رس، محتوا آسان است و نیازی به چاپ نیست. در نهایت، مجبور نیستید بارها و بارها هزینه مربیان را بپردازید – دوره ها یا فیلم های آموزشی ایجاد کنید و هر چند بار که لازم است از آنها استفاده کنید.

7. می تو،د خدمات دیگر را ادغام کنید و در زمان خود صرفه جویی کنید

پاسخ قطعی «بله» است! به خواندن ادامه دهید تا در مورد تمام مزایای اصلی یک LMS برای تجارت و اینکه چگونه می تواند تجربه یادگیری را بهبود بخشد و موفقیت ،ب و کار را افزایش دهد، آشنا شوید.

LMS چیست؟

طبق آمار، شرکت هایی که کارکنان خود را برای تحقق الف آموزش می دهند 218% درآمد بیشتر به ازای هر کارمند و حاشیه سود تقریباً 25 درصد بیشتر از آنهایی که این کار را نمی کنند. سرمایه گذاری روی کارگران به خوبی نتیجه می دهد و با تکنولوژی مدرن، نیازی به صرف بودجه بیش از حد برای آموزش حضوری در ک، نیست.

اهمیت آموزش الکترونیکی برای افزایش بهره وری کارکنان را نمی توان نادیده گرفت. اما در مورد کارفرمایان چطور؟ چگونه ،ب و کار آنها می تواند از یکپارچه سازی یک LMS بهره مند شود؟ در اینجا دلایلی وجود دارد که یک سیستم مدیریت یادگیری یک راه حل عالی برای شرکت ها در هر مقیاسی است – از استارتاپ ها گرفته تا شرکت های بزرگ.

1. LMS یادگیری را راحت تر می کند

بدون شک، رویکرد شخصی‌تر منجر به آموزش مؤثرتر می‌شود، زیرا توانایی‌های شناختی فراگیران شما را در نظر می‌گیرد. در حالی که برخی از افراد می توانند اطلاعات جدید را در پرواز جذب کنند، برخی دیگر به زمان بیشتری برای هضم دانش نیاز دارند، و یک LMS به هر فرد اجازه می دهد تا با سرعت خود تمرین کند.

مطابق با گالوپ، هزینه تعویض یک کارمند بسته به موقعیت شغلی از 50% تا 200% حقوق سالانه متغیر است. یکی از عواملی که کارگران را مجبور به ، می کند، عدم توسعه و مشارکت است. افرادی که فرصت توسعه و ارتقاء نردبان شغلی در شرکت خود را ندارند، دیر یا زود تصمیم می گیرند که آن را ، کنند.

به سادگی یک LMS را پیاده سازی کنید. با وجود یک سیستم مدیریت یادگیری من،، می تو،د از ارتقای مستمر کارکنان اطمینان حاصل کنید و این فرآیند را کارآمدتر و لذت بخش تر کنید.


منبع: https://di،alagencynetwork.com/the-top-benefits-of-an-lms-for-businesses-of-any-scale/

پلتفرم‌های LMS را می‌توان با تقویم‌ها، ابزارهای کنفرانس، سیستم‌های پرداخت، خدمات ایمیل و مجموعه‌های نرم‌افزاری مختلف ادغام کرد – همه داده‌ها در زمان واقعی همگام‌سازی و به‌روزرس، می‌شوند. این چگونه می تواند به ،ب و کار شما کمک کند؟

 • ادمین ها مجبور نیستند ساعت ها را صرف کپی ، اطلاعات در سیستم های مختلف کنند.
 • داده های مش، به سرعت در دسترس هستند و به راحتی پیدا می شوند، بنابراین زبان آموزان شما می توانند زمان بیشتری را صرف کاوش در ابزارها و ویژگی های مرتبط با نیازهای خود کنند.
 • شما می‌تو،د از انطباق اطمینان حاصل کنید، زیرا یک LMS می‌تواند هشدارهایی را از سیستم‌های حقوقی/HR دریافت کند که زمان تجدید آموزش یا تأیید مجدد کارمندان است.

8. LMS به بهبود حفظ کارکنان کمک می کند

جلسات آموزشی آفلاین هزاران دلار برای شرکت ها هزینه دارد که بیشترین هزینه ها عبارتند از:

 • مربیان. معلمان کارآمد و باتجربه به یک هزینه اصلی تبدیل می شوند، به خصوص در مورد استفاده از افراد خارجی. اگر جلسات آموزشی مکرر را سازماندهی کنید، ممکن است هزینه های مربی به سادگی غیرقابل مدیریت شود.
 • محل. برای جمع آوری ده ها یا صدها یادگیرنده، شرکت ها باید اتاق های آموزشی و سالن های ضیافت را رزرو کنند. اگر همکاران از شهرهای مختلف سفر کنند، سازمان باید هزینه های هتل یا اجاره را نیز تقبل کند.
 • لجستیک. علاوه بر اقامت، یک شرکت باید برای بلیط هواپیما، غذا و حمل و نقل محلی نیز هزینه کند. این یک هزینه هنگفت است و یکی از دلایلی است که جلسات آموزشی بزرگ به ندرت برگزار می شود.
 • سازمان. تمام کارهای منابع انس، و اداری، مانند توزیع مواد آموزشی و تنظیم تج،ات، هر بار که کارگران را برای شرکت در جلسات آموزشی دعوت می کنید، هزینه های اضافی را نیز متحمل می شود.
سیستم مدیریت یادگیری یک پلت فرم مبتنی بر وب است که برای ایجاد، توزیع و مدیریت مواد آموزشی خدمت می کند. یک LMS تمام ابزارهای لازم را برای ذخیره، ساختار، و ارائه محتوای آموزشی، ثبت نام زبان آموزان در دوره ها و رویدادهای آموزشی و پیگیری عملکرد آنها در اختیار مربی قرار می دهد. یکی از بهترین چیزها این است که یک LMS بسیاری از کارهای دستی مانند پردازش آمار عملکرد، تولید گزارش ها و ارسال اعلان ها را خودکار می کند، بنابراین مربیان را برای کارهای مهم دیگر آزاد می کند.

مزایای LMS برای تجارت

همه این ویژگی‌ها فراگیران را تشویق می‌کند تا با هم ارتباط برقرار کنند، تجربه را به اشتراک بگذارند و عمیقاً درگیر آموزش باشند.

توسط حمید صباغی

حمید صباغی هستم یک بازاریاب