8 نکته سئو وردپرس که باید بدانید

آیا آدرس‌های اینترنتی صفحات وب شما فقط مجموعه‌ای از حروف و اعداد هستند؟ خوب، این چیزی است که شما می خواهید تغییر دهید. نه تنها برای مشتریان شما نامرتب به نظر می رسد و هیچ م،ایی ندارد، بلکه فرصت خوبی را نیز از دست می دهید.

افزونه های مختلفی وجود دارد که می تو،د در وردپرس نصب و استفاده کنید. این می تواند بهبود وب سایت شما را آسان کند. به طور خاص، شما می خواهید یک افزونه SEO را دانلود کنید. این می تواند به شما کمک کند تا محتوا بنویسید و راه هایی را ببینید که می تو،د سایت خود را برای گوگل بهبود بخشید.

خوب، اینجاست که سئو وارد می شود. این چیزی است که باید در سایت وردپرس خود برای بهبود رتبه خود در گوگل استفاده کنید. وقتی بتو،د این کار را انجام دهید، ترافیک بیشتری به دست خواهید آورد. ClickSlice هشت نکته برای سئو وردپرس که باید بد،د را فهرست کرده است.

Visibility را تغییر دهید

یکی از ویژگی هایی که در وردپرس متوجه خواهید شد بر،ب ها و دسته بندی ها هستند. ایده این است که شما می تو،د تمام محتوای خود را مدیریت و سازماندهی کنید. اما این تنها دلیل استفاده از آنها نیست. همچنین می تواند به سئو کمک کند. شما به Google کمک می کنید تا بفهمد محتوای شما در مورد چیست و این به نفع شما خواهد بود.

تصاویر خود را بهینه کنید

هیچ ، منتظر نمی ماند تا یک وب سایت بارگیری شود. شما به سرعت اطلاعات می خواهید تا بتو،د پاسخ های مورد نیاز خود را دریافت کنید. بنابراین، اگر وب سایت شما کند است، به این م،ی است که مشتریان در سایت شما باقی نمی مانند. به علاوه، گوگل صفحات وب کند را دوست ندارد.

بنابراین، مراقب سرعت صفحه خود باشید و آنها را بهبود بخشید تا بتو،د رتبه بهتری در موتورهای جستجو ،ب کنید.


منبع: https://di،alagencynetwork.com/wordpress-seo-tips-you-need-to-know/

اغلب، مردم از این سیستم مدیریت محتوا استفاده می کنند زیرا رایگان، ایمن و سازگار است. علاوه بر این، وردپرس به دلیل مقیاس پذیر بودن نیز شناخته شده است، که اگر در تلاش برای ایجاد یک تجارت و ،ب درآمد از وب سایت خود هستید، می تواند به شما کمک کند. با این حال، این تنها زم، درست خواهد بود که بتو،د نحوه افزایش ترافیک خود را بیابید.

افراد زیادی نمی دانند که در وردپرس گزینه ای برای مخفی ، سایت شما از گوگل وجود دارد. این گزینه ای است که می تواند به طور تصادفی انتخاب شود اما عواقب بدی برای وب سایت شما خواهد داشت. این می تواند دلیل عدم دریافت ترافیک مورد نظر شما باشد. بنابراین، این را در تنظیمات بررسی کنید.

شما باید وارد بخش مدیریت شوید و به تنظیمات و خواندن نگاه کنید، جایی که گزینه ای برای «مشاهده موتور جستجو» وجود دارد.

از افزونه SEO استفاده کنید

شما باید آنها را برای گوگل خوانا کنید و به مردم بگویید که صفحات درباره چه چیزی هستند. می تو،د از کلمات کلیدی برای کمک به سئو استفاده کنید و این ،صر دیگری است که می تواند رتبه شما را افزایش دهد.

وبلاگ خود را به طور منظم به روز کنید

تعداد زیادی از کاربران وردپرس متوجه نمی شوند که شما می تو،د تصاویر را بهینه کنید. این می تواند به رتبه بندی کمک کند و انجام آن زمان زیادی نمی برد. به ،وان مثال، می تو،د ،اوین و تگ های alt را اضافه کنید که توصیفی هستند و از کلمات کلیدی استفاده می کنند. این به گوگل کمک می کند تا بفهمد شما چه چیزی را در سایت خود نمایش می دهید. سپس این به شما در رتبه بندی کمک می کند. چیزهای ساده ای مانند بهینه سازی تصاویر می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند. این به ویژه زم، که تصاویر زیادی در سایت خود دارید صادق است.

آدرس ها را تغییر دهید

آیا شما یک وب سایت وردپرسی دارید، اما به نظر نمی رسد که ترافیک ،ب کنید؟

کلمات کلیدی در مورد سئو مهم هستند. آنها باید تقریباً در هر کاری که انجام می دهید و به ویژه در محتوایی که ایجاد می کنید استفاده شوند. کلمات کلیدی همان چیزی است که مردم در جستجوی گوگل خود استفاده می کنند. بنابراین، هنگامی که از آنها در محتوای خود استفاده می کنید، به احتمال زیاد در موتورهای جستجو به افراد من، نشان داده می شوید.

از دسته ها و بر،ب ها استفاده کنید

هر وب سایتی باید یک وبلاگ داشته باشد. اینجا مک، است که می‌تو،د قدرت خود را نشان دهید و همچنین محتوا ایجاد کنید تا شما را در Google شناسایی کند. شما می تو،د کلمات کلیدی را وارد کنید و موضوعاتی را که مردم جستجو می کنند پوشش دهید. هر محتوای مرتبط جدیدی که ارائه می کنید به شما کمک می کند رتبه بهتری ،ب کنید. گوگل زم، را دوست دارد که محتوای جدیدی ایجاد کنید و وبلاگ شما بهترین مکان برای انجام آن است.

تماشای سرعت صفحه

این می تواند برای مبتدیان بسیار مفید باشد و استفاده از آنها اغلب رایگان است، با امکان پرداخت برای نسخه های پریمیوم. اگر برای سئو وب سایت های وردپرسی به کمک نیاز دارید، می تو،د با آژانسی کار کنید که تجربه و تخصص دارد. این می تواند در زمان شما صرفه جویی کند و رتبه شما را به سرعت افزایش دهد.

در مورد بهترین کلمات کلیدی تحقیق کنید

توسط حمید صباغی

حمید صباغی هستم یک بازاریاب