9 بهترین طراحی وب سایت غذا و آنچه آنها را عالی می کند


خود را برای دستور العمل موفقیت در طراحی یک وب سایت غذایی شگفت انگیز با 9 انتخاب برتر ما آماده کنید!

روزهایی که غذاخوری ها مجبور بودند به پی دی اف منوها و تصاویر غذا در نور بد بسنده کنند، مدت هاست گذشته است.

وب‌سایت‌های برندهای مواد غذایی معاصر از طراحی رابط کاربری عالی، عکاسی زیبا، رابط کاربری آسان، رنگ‌های درخشان، فونت‌های جذاب، محتوای با کیفیت و اغلب یک ماده جادویی استفاده می‌کنند تا شما را مجذوب کنند.

در این مقاله بهترین طراحی های وب سایت مواد غذایی و ،اصر مهمی را که یک وب سایت غذای عالی باید داشته باشد را فهرست کرده ایم. به خواندن ادامه دهید – اما مطمئن شوید که گرسنه نشوید.


9 نمونه بهترین طراحی وب سایت غذا برای الهام گرفتن از شما

در زیر بهترین ایده های وب سایت مواد غذایی را که دارای مهر تایید ما هستند بیابید:

بنر CE (840x104) 3

SHOWFISH

SHOWFISH یک وب سایت زیبا و پیچیده دارد که توسط آژانس بازاریابی دیجیتال موفق The Charles ایجاد شده است. برای زنده ، مفهوم SHOWFISH، چار، ادغام بافت های طبیعی و ،اصر طراحی شده با دست با تایپوگرافی و لهجه های رنگی معاصر.

،اصر بیشتر با دست و طرح رنگ تک رنگ در طراحی وب سایت برای انتقال بیشتر شعار رستوران، “الهام گرفته از طبیعت” استفاده شده است. یکی از بهترین طراحی های وب سایت مواد غذایی باید بگوییم.

گویا دات کام

بزرگترین شرکت غذایی اسپ،ایی در ایالات متحده، گویا، تلاش می کند تا طیف وسیع تری از محصولات و اختراعات خوشمزه را ارائه دهد. وب سایت این شرکت توسط مسیر پرواز. در سایت گویا دات کام تصاویر رنگارنگ، پرانرژی و با ظاهری خوشمزه نمایش داده می شود. شما به راحتی می تو،د محصولات و دستور العمل ها را در آنجا کشف کنید. به نظر ما صفحه اصلی وب سایت غذا باید شبیه گویا باشد و بازدیدکنندگان را گرسنه کند.

هاردی

وب سایت Hardie’s توسط The طراحی تعاملی تیم برای انجام دو وظیفه کلیدی هویت تجاری، تاریخچه، باورها و اخلاق کاری در یک بخش از وب سایت نمایش داده می شود، در حالی که کاتالوگ محصولات و انتخاب قابل توجه سایت از محصولات فصلی در بخش دیگر نمایش داده می شود. آژانس بازاریابی غذا و نوشیدنی، تیم eDesign Interactive، توجه زیادی به قاب سیم‌کاربری UX سایت داشته و بهبودهایی در چیدمان ارائه کرده است. این وب‌سایت دارای تصاویر پس‌زمینه محصولات با کیفیت بالا و فصلی همراه با سرفصل‌های ساده اما جذاب و کپی نمایش است.

اوتوپیا

تنقلات سالمی را دوست دارید که حرفه ای و کاملاً خوشمزه هستند؟ سپس، شما در جای من، هستید. جو دوسر و فلاپ جک فروتن در مرکز Oatopia قرار دارند که انواع طعم‌های لذیذ را ارائه می‌دهد که با استفاده از دستور العمل‌های دست ساز خانگی و بهترین مواد اولیه با منابع پایدار تولید می‌شوند. ما وب‌سایت Oatopia را می‌پسندیم زیرا از طرح رنگی استفاده می‌کند که نشان‌دهنده جو است و به دلیل اینکه تصاویر فوق‌العاده‌ای از محصولات در سرتاسر آن ارائه می‌شود. دیدن این وب سایت خوشمزه ایجاد شده توسط بسیار سرگرم کننده است CEEC.

راز مادربزرگ

Granny’s Secret یک سریف Didone و یک چهره اسکریپت دارد که حس دستور العمل های دست نویس مادربزرگ را القا می کند، البته به عکاسی درخشان که گرسنگی را القا می کند.

صفحه اصلی مخفی مادربزرگ بهترین وب سایت های مواد غذایی
بهترین وب سایت های غذای راز مادربزرگ

بستنی جود

Jude’s Ice Cream یک محصول سرگرم کننده و رنگارنگ برای شروع است، توسعه دهندگان وب Jude مطمئن شدند که طراحی وب سایت را به همان اندازه سرگرم کننده نگه می دارند. آنها از رنگ های بسته بندی محصول آن برای گره زدن همه طعم ها به هم استفاده می کنند.

بهترین وب سایت های غذایی جود
بهترین وب سایت های غذایی جود

اولا

عکاسان و ویرایشگران ع، Oola با این تصاویر غذایی که برای وسوسه ، طراحی شده اند، در حال استفاده هستند!

صفحه اصلی oola بهترین وب سایت های مواد غذایی
بهترین وب سایت های غذایی oola

شیب دار و کوزه

Steep and Jar روی ع،‌های چای‌های خود با کادربندی و ویرایش مداوم مراقبت می‌کند – بازی رنگ‌ها، فونت‌های منظم و مهارت‌های عالی در عکاسی باعث می‌شود برگ‌های چای معمولی زیبا به نظر برسند!

بهترین وب سایت های غذایی شیب دار و شیشه ای
بهترین وب سایت های غذایی شیب دار و شیشه ای

یانسی فانتزی

Yancey’s Fancy انواع پنیر را به فروش می رساند – و با این حال به نوعی آنها را در یک وب سایت با طراحی زیبا وسوسه انگیز و متفاوت جلوه می دهد.

بهترین وب سایت های مواد غذایی صفحه اصلی yanceysfancy
بهترین وب سایت های غذایی یانسیسفنسی

5 ،صر حیاتی برای ایجاد یک وب سایت غذای خوشمزه:

یک طرح رنگی با دقت انتخاب شده و ع، های با کیفیت بالا، اجزای حیاتی هر وب سایت غذایی هستند. اگر دستور پخت داده شود، ممکن است به یک فونت جذاب و سایر ،اصر جذاب نیاز داشته باشید که خواننده را خسته نکند. اما شما نگران نباشید! ما تمام مواد لازم برای یک وب سایت غذایی خوشمزه را در زیر فهرست کرده ایم:

1. عکاسی فریبنده

ابتدا نگاه ها به غذا خیره می شود – ،صر اصلی هر وب سایت غذایی ،یبی از عکاسی درخشان و مهارت های شگفت انگیز ویرایش ع، است.

مهم نیست محصول شما چیست، باید لذیذ، تازه و زیبا به نظر برسد. عکاسی از غذا هنری است که هر برند غذایی باید به آن تسلط داشته باشد. آ،اری خود را کامل نگه دارید – ظروف، کارد و چنگال و لیوان های خود را به دقت چیده شده یا از نظر زیبایی شناسی نامن، داشته باشید.

2. رنگ های اشتها آور

رنگ ها می توانند غذای شما را بالا یا پایین بازی کنند، می توانند آن را وسوسه انگیز یا خسته کننده جلوه دهند. بازی رنگ عامل مهمی در برجسته ، طراحی وب سایت مواد غذایی است.

یک ترفند خوب کتاب هنگام انتخاب رنگ پس‌زمینه، نمونه‌برداری از رنگ‌ها از خود غذا، و تیره یا روشن ، آن‌ها است – تا همه آنها در یک پالت نزدیک قرار بگیرند و غذا جذاب به نظر برسد. برای تایپوگرافی، برع، (روشن تر یا تیره تر) از پس زمینه انجام دهید. همچنین می تو،د با رنگ مکمل کاملا جدید نمونه برداری کنید.

3. تایپوگرافی خوشمزه

تایپوگرافی یک وب سایت مواد غذایی نیاز به تمجید از غذای شما دارد، بدون اینکه آن را تحت الشعاع قرار دهد. می تو،د از منوهای رستوران، کتاب های آشپزی یا دستور العمل های دست نویس الهام بگیرید.

قراردادی از نوع س، بین محتوا (،اوین فرعی و مواد تشکیل دهنده) می تواند طعم منحصر به فردی را به طراحی وب سایت شما اضافه کند.

4. محتوای خوشمزه

محتوا همیشه مهم است. هنگامی که خوانندگان نگاه و احساسی نسبت به وب سایت شما داشتند، به دنبال ارزشی هستند که می تو،د به دانش آنها اضافه کنید یا محتوای شما چگونه علایق آنها را تامین می کند.

همیشه محتوای خود را س،، سرگرم کننده، آسان و ساده نگه دارید – تا توجه آنها را جلب کنید و آنها را درگیر نگه دارید. می تو،د با نام غذاها یا دستورهایی که به وبلاگ خود اضافه می کنید کمی سرگرم شوید.

5. رابط کاربری خوشمزه

طراحی رابط کاربری خوب پایه و اساس هر وب سایتی است. این به کاربر اجازه می دهد تا هدف خود را به راحتی انجام دهد و بدون پرت شدن به مرور کارآمد بپردازد.

بهترین رابط کاربری در پس‌زمینه کار می‌کند و تجربه کاربری شما را ارتقا می‌دهد. هنگام طراحی یک رابط کاربری به خاطر داشته باشید که همه عملکردها سازگار و شهودی هستند، کاربر ایده روشنی در مورد نحوه انجام عملکرد مورد نظر خود دارد، پاسخگوی بالایی دارد و با سرعت کاربر مطابقت دارد و همچنین به خوبی برای آن حفظ می شود. کاملاً لذیذ – کاملاً از نظر مواد غذایی صحبت می کنیم.

همچنین می‌تو،د 4 بهترین ابزار وب‌سایت‌ساز برای صنعت غذا و نوشیدنی را برای مطالعه بیشتر بررسی کنید.


منبع: https://di،alagencynetwork.com/top-5-food-websites-what-makes-them-awesome/

توسط حمید صباغی

حمید صباغی هستم یک بازاریاب