Hubspot چگونه به شما در مدیریت پروژه کمک می کند

همچنین، می‌تو،د تاریخ سررسید تعریف‌شده را تنظیم کنید، کار را مستقیماً به دارایی‌ها به ابزارهای HubS، متنوع پیوند دهید. همچنین می تو،د با ذکر نام کاربران در مورد این وظایف نظر دهید.

وظایف سوار شدن را بدون زحمت سازماندهی کنید

این ویژگی به شما امکان می دهد وضعیت کار جدید، کار در حال انجام، کار در حال انتظار/به تعویق افتاد، کار تمام شده و حتی کارهای حذف شده را بررسی کنید. علاوه بر این، می‌تو،د وضعیت کار مانند وضعیت انتظار، وضعیت در حال بررسی، وضعیت تکرارشونده یا ش،ت را نیز ارزیابی کنید.

اکنون، می تو،د به راحتی به خطراتی که می تواند باعث تاخیرهای نامشخص در پروژه شود دسترسی پیدا کنید و شروع به برقراری ارتباط با مشتریان بالقوه و سهامداران برای ایجاد روابط پیوندی و بهبود نتیجه کنید.

با لیست کارهای از پیش ساخته شده، پروژه ها را سریعتر از زمین شروع کنید

HubS، همچنین به شما کمک می کند تا کار را بسیار بهبود بخشید و پروژه های خود را به بهترین نحو انجام دهید.

نرم افزار مدیریت پروژه همه در یک برای کل تیم شما

و عواقب نهایی می تواند بسیار استرس زا باشد – 43٪ از آژانس ها حتی وقت آزاد کافی برای تمرکز روی وظایف اداری خود پیدا نمی کنند، 29٪ از آژانس ها در حفظ جریان نقدی با مشکلات خفیف تا شدید مواجه می شوند و 35٪ از آژانس ها مستقیماً با آن مواجه هستند. استخدام و همچنین مشکلات مدیریت استعداد.

بهترین نکته ای که در مورد آن باید به آن اشاره کرد این است که شما نیازی به لاگین شخص ثالث ندارید. در زمان مدیریت و همچنین قدم زدن در پروژه هایی که به شما در دستیابی به ارتفاعات ،ب و کار و رسیدن به اه، نهایی بازاریابی خود کمک می کند، بسیار در زمان شما صرفه جویی می کند.

افزایش بهره وری ،ب و کار بدون استفاده از ابزارهای تعویض

بنابراین، زمان من، برای سازماندهی کامل کارها به روش صحیح و افزایش بهره وری است.

با مدیریت چند وظیفه ای از تحویل به موقع اطمینان حاصل کنید

اگر به خواندن این مقاله ادامه دهید، ممکن است از قدرت واقعی HubS، استفاده کنید – یک ابزار همه کاره اتوماسیون تجاری، اما همچنان از مزایای ابزار مدیریت پروژه آن غافل باشید.

ابزار پروژه HubS، همچنین به ما توانایی ایجاد انواع قالب های پروژه را برای کمپین های خاص و همچنین عمومی یا سایر وظایف، از جمله ال،ای شخصی، قالب های سفارشی که می توانند در حساب های مختلف به اشتراک گذاشته شوند، یا حتی قالب های دسترسی جه، را به ما داده است.

به چندین تیم اجازه می دهد تا به طور موثر کار کنند

با مشاهده بازه های زم، و ارزیابی مهلت های تعیین شده پروژه، می تو،د به سرعت پروژه خود را مرور کنید. این به شما امکان می دهد تا چیزهای پراکنده را مرتب کنید و به شما کمک می کند تا به طور سیستماتیک سازماندهی کنید و با همه اعضای تیم خود به راحتی ارتباط برقرار کنید.

ابزار مدیریت پروژه HubS، به شما امکان می دهد وظایف را به طور موثر تعیین کنید، کمپین ها را به موقع برنامه ریزی کنید، پروژه ها را به طور موثر مدیریت کنید، مشتریان را راضی کنید و غیره را به راحتی انجام دهید.

یکی دیگر از دلایل بزرگ برای استفاده از ابزار پروژه HubS،، ویژگی “تمام وظایف” آن است.

97 درصد از همه سازمان‌ها معتقدند که مدیریت پروژه برای عملکرد تجاری و همچنین موفقیت سازم، بسیار حیاتی است.

bugherd-bug-tracking-tool-2023-in-page

بنابراین، اگر به دنبال کاهش حجم کاری خود و اجرای یک پروژه کامل هستید، زمان استفاده از HubS، فرا رسیده است.

با ویژگی All-Task به راحتی وضعیت کار را بررسی کنید

با استفاده از ابزار فروش و بازاریابی، می تو،د به سرعت وظایفی را به کاربران اختصاص دهید و پیشرفت را در یک پلتفرم به خوبی پیگیری کنید.

خوب! هیچ جایی برای نگر، وجود ندارد! مطمئناً این مقاله شما را عمیقاً با بهترین ابزار فروش و بازاریابی آشنا می‌کند و اینکه چگونه در نهایت ساختار کامل کار شما را متحول می‌کند.

قبل از اینکه عمیقاً به مزایای مدیریت پروژه بپردازیم، قبل از هر چیز، اجازه دهید در مورد این ابزار همه کاره با جزئیات بیشتر بد،م.

چگونه با استفاده از Hubs، پروژه های خود را مدیریت کنیم؟

ارائه به موقع پروژه ها با بهترین کیفیت علاوه بر انجام موازی وظایف دیگر کمی چالش برانگیز است.

علاوه بر این، به شما کمک می‌کند تا با استفاده از فهرست‌های ساختاریافته وظایف، کار خود را در یک مکان برنامه‌ریزی و مدیریت کنید. این از شما پشتیب، می کند که هم نماهای ریز و هم در سطح بالا از ضرب الاجل ها، وظایف همراه با منابع دریافت کنید تا بتو،د خیلی سریع به اه، خود برسید. از جمله ویژگی های اصلی زیر:

  • مدیریت کار کارآمد درست در کنار گردش کار سفارشی بازاریابی شما
  • قابلیت های چندگانه پیوست فایل برای پیگیری کامل دارایی های مهم
  • لیست کامل کارهای از پیش ساخته شده برای راه اندازی فوری پروژه ها
  • قالب های سفارشی برای پروژه های تکراری
  • صفحات فرود، گردش کار و ایمیل های موجود در همان ابزار

چرا از HubS، استفاده کنیم؟

HubS، به شما کمک می کند تا با استفاده از چک لیست مبتنی بر مق،، به راحتی با مشکلات مق، کنید.

خوشبختانه، ابزارهای مدیریت پروژه متعددی وجود دارد که تیم شما را بدون ش،ت در مسیر کاملاً در مسیر نگه می دارد.

طبق گزارش رشد آژانس بازاریابی در سال 2018، فقدان یک سیستم مدیریت پروژه یکی از بزرگترین مشکلات برای همه آژانس ها بوده است. آژانس ها به دلیل ناتو، در مدیریت مثبت زمان خود و حفظ کارآمد پروژه ها با چالش های رشد روتین روبرو هستند. تقریباً 20٪ از آنها تا به امروز از هیچ نرم افزار مدیریت پروژه استفاده نکرده اند.

ابزار پروژه HubS، مطمئناً به شما این امکان را می دهد که بهره وری پروژه خود را افزایش دهید و به شما این امکان را می دهد که هر کار را به طور مؤثر و بسیار مؤثرتر بدون جابجایی سریع بین ابزارهای مختلف انجام دهید.

اکنون که عمیقاً در معرض شگفتی‌های ابزارهای Hubs، Project Management هستید، در اینجا یک خبر هیجان‌انگیز دیگر وجود دارد: زوم دیجیتال اکنون شریک رسمی Hubs، است!

هنگامی که این امر مستقیماً بر تجارت تأثیر می گذارد، به یک مشکل حتی تشدید می شود. ارتباط نادرست، و همچنین ناکارآمدی در فرآیند مدیریت پروژه شما، به طور بالقوه می تواند به تجربیات گیج کننده و همچنین استرس زا برای کارکنان شما منجر شود. حتی می‌تواند مانع شرکت شما و همچنین ناکارآمدی در فرآیند مدیریت پروژه، اه، گوش شما شود.

اگر بله، پس شما دقیقاً در مکان من، فرود آمده اید.

آیا از به روز رس، صفحات گسترده کدگذاری رنگ، اجرای کمپین های گیج کننده و غیره خسته شده اید؟

اگر می‌خواهید با دنبال ، مسیر درست هر کار به اه، تجاری خود برسید، زمان عالی برای استفاده از قدرت ابزار پروژه قابل توجه HubS، است.

همچنین می تو،د لیست کامل بهترین آژانس های HubS، را در اینجا مشاهده کنید.


منبع: https://di،alagencynetwork.com/hubs،-project-management/

ابزار پروژه HubS، به شما این امکان را می دهد که به طور موثر پروژه ها را از یک مکان متمرکز بدون هیچ مشکلی برنامه ریزی، ایجاد و همچنین راه اندازی کنید.

آیا نگران رسیدن به موقع به اه، تجاری در کنار انجام کلیه مسئولیت های مدیران پروژه موفق هستید؟

خوب! دلایل متنوعی برای انتخاب این ابزار شگفت انگیز وجود دارد. بیایید یک خلاصه سریع از مزایای استفاده حدا،ری از HubS، داشته باشیم.

مدیریت پروژه کاربرپسند از یک مکان متمرکز

پس برای چی منتظری؟ همین امروز با ما تماس بگیرید و بررسی کنید که چرا بیش از 113000 مشتری از HubS، استفاده می کنند تا مدیریت پروژه را در مقیاس انس، تر انجام دهند.

مدیریت پروژه های متنوع به طور همزمان، واگذاری وظایف مختلف، و همکاری بین تیم های مختلف در یک روز خوب بسیار دشوار است. آمار ثابت می کند که مدیریت پروژه برای بسیاری از ما پیاده روی در پارک نیست.

با این حال، HubS، بهترین راه برای دستیابی به ارتفاعات موفقیت در کنار ایجاد روابط قوی با مشتریان است.

آژانس‌های دیجیتال خلاق، تیم‌های بازاریابی دیجیتال داخلی و استودیوها همگی یک چیز مش، دارند: ارائه بهترین کار خلاقانه. به همین دلیل است که بسیاری از آژانس ها فعالانه روی نرم افزارهای مدیریت پروژه و بهترین برنامه های مدیریت پروژه برای خدمات خود سرمایه گذاری می کنند.

انواع وظایف مانند تاکتیک‌های مت،وژی اصلی، راه‌اندازی فنی و غیره را می‌توان بدون سرمایه‌گذاری و زمان زیاد به طور موثر انجام داد.

اما آن ابزارهای مدیریت پروژه که می‌تو،د برای تولید کار پیشرفته و جلوگیری از گرفتار شدن افراد در زمان‌بر و دردناک مدیریت پروژه استفاده کنید، کدامند؟

توسط حمید صباغی

حمید صباغی هستم یک بازاریاب