Reddit در حال کپی کردن TikTok است. ۲ میلیون دلار درس سئو

نحوه گزارش دهی: از فرم “گزارش یک مشکل نمایه سازی” در کنسول جستجو استفاده کنید. اینجاست که می‌تو،د نام، وب‌سایت و مشکل نمایه‌سازی خود را فهرست کنید. دیدن این، و این برای اطلاعات بیشتر.

هفت ماه بعد…

ویدیوی کوتاه بسیار بزرگ است: TikTok برای ششمین ماه متوالی پربارترین اپلیکیشن موبایل است. به گفته مارک زاکربرگ، اینستاگرام Reels “بزرگترین محرک تعامل” این پلتفرم است. همچنین، YouTube S،rts اکنون 15 5 میلیارد بازدید روزانه دارد. اگر Reddit این کار را به درستی انجام دهد، تعجب نخواهیم کرد اگر آنها به اعداد مشابه برسند.

۲ میلیون دلار درس سئو

اینها پس از رشد استارت آپ او از 0 دلار به 2 میلیون دلار و 400 هزار بازدید ماهانه در ترافیک ارگ،ک، از سوی هریشیکش پردیشی آمد.
ما این را پیش بینی کرده بودیم. در دسامبرردیت Dubsmash را ،یداری کرد که یک پلتفرم ویدئوی کوتاه شبیه به TikTok است.

دسترسی: این ابزار در حال حاضر فقط برای وب مسترهای ایالات متحده با وب سایت های ،یسی زبان در دسترس است، اما گوگل قصد دارد در آینده دسترسی به آن را افزایش دهد.

برنده شدن در ،ب و کار جدید کلیدی است، اما حفظ روابط موجود با مشتری می تواند حتی ارزشمندتر باشد، به خصوص اگر با محصولات سروکار دارید – خدماتی که پتانسیل های زیادی دارند یا نیازهای مکرر را برآورده می کنند.

چرا ما اهمیت می دهیم: دسترسی ارگ،ک بیشتر در حال حاضر، اگر می خواهید به Reddit دسترسی داشته باشید، در زمینه یک subreddit خاص محدود شده اید. به لطف این ویژگی، محتوای شما به طور بالقوه توسط همه کاربران Reddit قابل مشاهده است. بنابراین اگر ویدیوی شما در / r / تامین مالی شخصی محبوب شود، افرادی از / r / مالی یا / r / اقتصادی نیز ممکن است آن را ببینند.

این اقدام خوبی از سوی Google است، اگرچه ما مطمئن هستیم که بیشتر ورودی‌ها از سوی افرادی خواهد بود که واقعاً مسئول مشکلات نمایه‌سازی خود هستند. ما امیدواریم که گوگل قبلاً در مورد این موضوع فکر کرده باشد و مک،سم هایی برای حذف چنین درخواست هایی در نظر گرفته باشد.

7 تاکتیک برای افزایش ارزش طول عمر مشتری [Infographic]

یک اینفوگرافیک با نکاتی در مورد افزایش CLV برای شما آماده کرده ایم.

کافی است به چند مورد از آنها نگاهی بیندازید:

 • ترافیک ارگ،ک بهترین نوع ترافیکی است که می تو،د دریافت کنید. با این حال، نرخ تبدیل به اندازه ترافیک پولی بالا نیست.
 • از روز اول روی افزایش اعتبار سایت خود کار کنید. هرچه اعتبار سایت شما بالاتر باشد، شانس بیشتری برای رتبه بالاتر خواهید داشت.
 • پست های مهمان بهترین راه برای افزایش اعتبار سایت شما هستند. فرآیندی را برای کاوش فرصت، اتوماسیون رسیدن، نمودارسازی و نوشتن محتوا تنظیم کنید.
 • مرجع مربوطه را ایجاد کنید. پس از اینکه چند صفحه را در مورد یک موضوع رتبه‌بندی کردید، احتمالاً Google بقیه محتوای شما را بر سایر وب‌سایت‌های مربوط به آن موضوع ترجیح می‌دهد.
 • سازندگان محتوا عاشق پیوند دادن به داده ها و تجزیه و تحلیل هستند. محتوایی مانند این ایجاد کنید تا پیوندها را به صورت ارگ،ک دریافت کنید.
 • لینک های داخلی بهترین راه برای بهبود رتبه شما هستند. آب SEO را از صفحات برتر دریافت کنید تا به صفحات دیگر سرایت کنید.
 • از لینک های یتیم استفاده نکنید اطمینان حاصل کنید که حداقل یک پیوند داخلی در هر صفحه وجود دارد.
 • یک ممیزی منظم سئو سایت خود را انجام دهید و اشکالات را برطرف کنید.
 • وقتی کلمات کلیدی من، را پیدا کنید، نیمی از کار شما تمام شده است. اما همچنان به محتوای با کیفیت نیاز دارید.
 • به روز رس، و بهینه سازی پست های قدیمی. فقط به این دلیل که محتوای خود را به روز نکرده اید از عقب ماندن در رقابت خودداری کنید.
 • ساده ترین راه برای به دست آوردن ترافیک بیشترc بهینه سازی صفحاتی است که در حال حاضر در یک کشور نسبت به کشورهای دیگر رتبه بندی شده اند.
 • هرگز از زیر دامنه استفاده نکنید. گوگل با آنها به ،وان وب سایت های جداگانه برخورد می کند. از پوشه های فرعی استفاده کنید.
 • فقط به سئو اتکا نکنید. منابع ترافیک خود را متنوع کنید سایر کانال های ارگ،ک رسانه های اجتماعی، Reddit، ProductHunt، HackerNews و غیره هستند.

اکنون می تو،د مستقیماً به دلیل ایند، نشدن به گوگل شکایت کنید

اگر نمی تو،د صفحات وب خود را ایند، کنید (و این تقصیر شما نیست)، گوگل اکنون به شما اجازه می دهد مستقیماً با آنها تماس بگیرید.
اگر نمی تو،د صفحات وب خود را ایند، کنید (و این تقصیر شما نیست)، Google اکنون به شما امکان می دهد مستقیماً با آنها تماس بگیرید.

«این من نیستم، گوگل. این یک مشکل در نمایه سازی شماست. “

29 درس وجود دارد و برخی از آنها بسیار ساده هستند. بقیه شما را شگفت زده خواهد کرد.

Reddit به تازگی از راه اندازی استریم ویدیویی به س، TikTok در برنامه iOS خود خبر داد. با کلیک بر روی دکمه کنار نوار جستجو می تو،د به این کانال دسترسی پیدا کنید.

Reddit کپی TikTok خواهد بود، درس‌های SEO که باید در نظر بگیرید، نحوه «ارسال پیام‌های مستقیم» به Google در مورد مشکلات نمایه‌سازی، تاکتیک‌هایی در مورد نحوه حفظ مشتریان فعلی‌تان، و بسیاری موارد دیگر از دنیای بازاریابی دیجیتال در ،مت جدید ما. بینش بازاریابی هفتگی و خلاصه اخبار RGray.

 • Reddit در حال راه اندازی ویژگی “TikTok” است. آیا آنها سعی می کنند موفقیت آن را به ،وان پربارگیری ترین برنامه دنبال کنند؟ جزئیات را در خلاصه بررسی کنید.
 • سئو همیشه یکی از مهم ترین بخش های استارت آپ های فناوری اطلاعات بوده است. خوشحالیم که اکنون می تو،م اطلاعات جدیدی را که توسط دیگران ارائه شده است، بیاموزیم. خلاصه را بخو،د تا دروس تدریس شده توسط هریشیکش پردیشی را بیابید.
 • اگر می‌خواهید با مشکلات نمایه‌سازی مق، کنید، می‌تو،د مستقیماً با Google تماس بگیرید. چگونه؟ این را در digest مشخص کنید.
 • اینفوگرافیک جدید ما را با 7 تاکتیک برای افزایش CLV خود بررسی کنید.

Reddit در حال کپی ، TikTok است. این برای بازاریابان خوب است

Reddit به تازگی از راه اندازی استریم ویدیویی به س، TikTok در برنامه iOS خود خبر داد. با کلیک بر روی دکمه کنار نوار جستجو می تو،د به این کانال دسترسی پیدا کنید.

اینها از هریشیکش پردیشی آمدند پس از اینکه استارتاپ او از 0 دلار به 2 میلیون دلار درآمد و 400 هزار بازدید ماهانه در ترافیک ارگ،ک افزایش یافت.

آن را در زیر بررسی کنید.

7 تاکتیک برای افزایش ارزش طول عمر مشتری
منبع: https://rgray.io/blog/reddit-is-trying-to-copy-tiktok/

یک ماه پیش، گزارش شد که چگونه Reddit در حال تبدیل شدن به فیس بوک است (اما به روشی خوب). این پلتفرم می خواهد زنجیره subreddit را بشکند و از هوش مصنوعی برای تعیین اینکه چه محتوایی را به کاربران خود نشان دهد استفاده کند. اگر می خواهید دسترسی ارگ،ک خود را افزایش دهید، این یک خبر عالی است.

بنابراین، در نظر گرفتن ارزش طول عمر مشتری (CLV) یک ،صر ضروری از هر برنامه بازاریابی موثر است. این نه تنها جدیدترین افزوده براقی است که می خواهید به آن توجه کنید، بلکه می خواهید با ارائه ارتباطات مستقیم و گزینه های ارتباطی که می تواند طرفداران برند شما را به حامیان واقعی تبدیل کند، یک جامعه برند ایجاد کنید.

توسط حمید صباغی

حمید صباغی هستم یک بازاریاب